حضور استاندار یزد در نمازجمعه شهرستان اشکذر

"‌محمدعلی طالبی" ‌استاندار یزد به همراه مدیر کل حوزه استاندار و مشاور استاندار در امور روحانیون در مصلی نمازجمعه اشکذر حضور یافت.

به گزارش یزدی نیوزبه نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، نماز جمعه این هفته اشکذر با حضور "‌محمدعلی طالبی" استاندار ‌یزد، "عباس حیدری" ‌مشاور و مدیرکل حوزه استاندار، "حجت الاسلام ‌والمسلمین عباس زارع" مشاور استاندار در امور روحانیون و "‌محمدعلی شاه حسینی" ‌فرماندار شهرستان اشکذر در مصلی نماز جمعه این شهر‌ستان برگزار شد.

خطیب نماز جمعه اشکذر به فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) اشاره کرد و گفت: ایام فاطمیه فرصت مناسبی برای تبیین گفتار ارزشمند صدیقه کبری(س) در خطبه فدکیه به عنوان طولانی ترین، مفصل ترین و جامع ترین خطبه است.
"حجت الاسلام ‌والمسلمین محمدرضا طالبیان" به فرا رسیدن ایام چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره ‌کرد و افزود: در این ایام رسانه ها، خطبا، اندیشمندان و سخنوران باید دستاوردهای انقلاب اسلامی را در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و نظامی برای مردم بیان کنند.
امام جمعه اشکذر استقلال، آزادی ،جمهوریت و اسلامی بودن را چهار مطالبه اصلی مردم در دوران آغاز انقلاب دانست و ادامه داد: امروز در زمینه استقلال کشور به جایگاهی رسیده ایم که هیچ کشوری نمی تواند در کشور ما دخالت کند و ملت ما به عنوان آزاده ترین ملت حق انتخاب، انتقاد، حضور و مشارکت در صحنه های مختلف کشور را دارد.
حجت الاسلام طالبیان تصریح کرد: همان طور که رهبر معظم انقلاب بیان کردند، چهل سالگی انقلاب به معنای رشد و بالندگی است و امسال هم مردم با حضور گسترده خود در جشن انقلاب به ویژه راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، بار دیگر اتحاد، همبستگی و یکپارچگی خود را به جهانیان نشان خواهند داد.
 
 
منبع:استانداری یزد

بخش نظردهی بسته شده است..