توسط جمعیت هلال احمر شهرستان تفت صورت گرفت:

بازدید غنچه های هلال احمر از کتابخانه شهید آوینی شهرستان تفت

اعضا کانون غنچه های هلال جمعیت هلال احمر شهرستان تفت از کتابخانه شهید آوینی این شهرستان بازدید کردند.

به گزارش یزدی نیوز به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ جلیل کهدویی با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی گفت: در اهمیت کتاب و کتاب خوانی همین بس که مهم ترین معجزه پیامبر گرامی اسلام کتاب قرآن کریم است و نخستین آیاتی از از این کتاب آسمانی که بر پیامبر اکرم (ص) نازل شده، مواردی است که به خواندن امر شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت تصریح کرد: برای ایجاد و گسترش این فرهنگ کتابخوانی لازم است فرزندانمان را از همان دوران کودکی با کتاب به خصوص کتاب‌های دوران انقلاب آشنا و به مطالعه آن تشویق کنیم.

وی بازدید غنچه های هلال احمر شهرستان تفت از کتابخانه عمومی این شهرستان را در همین راستا معرفی و خاطرنشان کرد: در این بازدید کودکان از نزدیک با بخش های مختلف کتابخانه از جمله “کتاب کودک” و ” فضای دوستدار کتابخوانی کودک” آشنا شدند و قصه گویی از دیگر برنامه اجرا شده در این بازدید بود.

این مقام مسئول در پایان  با تقدیر از تلاش های مدیریت و کادر مهدکودک برای اجرای برنامه های مختلف فرهنگی افزود: باید برای کودکان بستر رشد و پویایی فراهم شود تا در آینده ایران، افرادی با مطالعات عمیق و سطح برای سازندگی ایران اسلامی داشته باشیم.

 

بخش نظردهی بسته شده است..