آمریکا به دنبال این است که ایران هم مثل عربستان برده آنها شود

نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه دشمنی استکبار با ایران به دلیل پیروی مردم ایران از مکتب اهل بیت است گفت: آمریکا به دنبال این است که ایران هم مثل عربستان برده آنها شود.

به گزارش یزدی نیوز، آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی در دیدار با ائمه جمعه و جماعات و بسیجیان شهرستان خاتم اظهار داشت: دشمنان ما امروز تمام نفرتی که از ایران دارند به دلیل این است که ما پیرو مکتب اهل بیت هستیم.

 
وی تصریح کرد: استکبار جهانی بررسی‌های بسیاری در ارتباط با این موضوع کرده که چرا در هر جایی توانستیم رخنه کنیم اما در ایران پس از انقلاب نتوانستیم چنین رخنه‌ای داشته باشیم.
 
نماینده ولی فقیه در استان یزد ادامه داد: آنها با بررسی‌هایی که انجام دادند به این نتیجه رسیدند که علت مقاومت و ایستادگی ایران این است که پیرو اهل بیت عصمت و طهارت(ع) هستند و باید کاری کنند که مردم را از این راه دور کنند.
 
ناصری یزدی خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب و اسلام هم فهمیده‌اند که اگر ما پیرو اهل بیت نباشیم کمی فشار و سختی به ما وارد کنند ما به آنها می‌گوییم چشم و دست از آرمانهای خود بر می‌داریم.
 
امام جمعه یزد تصریح کرد: استکبار و در راس آن آمریکا می‌خواهد ما همانند عربستانی‌ها برده آنها باشیم و پول‌هایشان را تامین کنیم و آنها هم هرچه جنایت می‌خواهند انجام دهند ما حرفی نزنیم.
 
وی گفت: امروز به واسطه انقلاب اسلامی ایران عزتی به جامعه اسلامی ایران تعلق گرفته که دشمن تاب تحمل آن را ندارد و نمی‌تواند ببیند که چنین کشور قدرتمندی در جهان به وجود آمده که برابر آنها ایستادگی و مقاومت می‌کند.
 
نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران امروز در معادلات جهان نقش اساسی ایفا می‌کند گفت: امروز عزت و اقتدار ایران به حدی رسیده که هیچ کشوری نمی‌تواند بدون در نظر گرفتن جایگاه و نقش انقلاب اسلامی ایران اقدام به فعالیتی در عرصه جهانی کنند.
 
ناصری یزدی گفت: دشمن به دنبال این است که بال و پرهای ما که همان فرزندانمان هستند را از ما بگیرند و در این راستا هم تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد که ارزش‌های دینی را در برابر دیدگان فرزندان ما به ویژه در سنین نوجوانی و جوانی بی‌ارزش قلمداد کنند.
 
امام جمعه یزد خاطرنشان کرد: مهم‌ترین هدفی که دشمن در این رویکرد خود دنبال می‌کند بی‌توجهی به ارزش‌ها و بی‌دین کردن جوانان ماست و از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی هم بیشترین استفاده را می‌کنند.
 
وی گفت: وظیفه ما در این زمینه این است که جوانان را جذب مساجد و برنامه‌های مذهبی کنیم و زمینه تقویت ارزش‌ها و مفاهیم دینی را در بین آنها فراهم کنیم تا تحرکات دشمن در این زمینه بی‌تاثیر بماند.
 
 
منبع:خبرگزاری تسنیم

بخش نظردهی بسته شده است..