ایستادگی در برابر نظام سلطه برای حفظ دین شرایط سخت کنونی را بوجود آورده است

عضو شورای حوزه علمیه یزد با اشاره به اینکه ایستادگی در برابر نظام سلطه برای حفظ دین و اسلام شرایط سخت کنونی را بوجود آورده است گفت: کمک به یک دانش‌آموز مستضعف کمک به علم و کاهش آسیب‌های کشور است.

به گزارش یزدی نیوزحجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد کاظم مدرسی در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج عملیات بزرگ خدمت‌رسانی اصناف بازاریان در طرح "یک کاسب، یک دانش‌آموز" یکی از درس‌های بزرگ عاشورای حضرت اباعبدالله الحسین(ع) را کمک به محرومان و مستضعفین عنوان و اظهار داشت: طرح "یک کاسب، یک دانش‌آموز " بسیار خوب و شایسته است که امیدواریم به بهترین شکل ممکن در سطح کشور و استان یزد اجرا شود.

 
عضو شورای حوزه علمیه یزد افزود: باید دانست درست است که وضعیت کنونی کشور سخت است ولی مأیوس کننده نیست و ما در گذشته شرایط سخت از این را پشت سر گذاشتیم و دشمن را در تمام این سال‌ها با شکست روبه‌رو کردیم.
 
وی خاطرنشان کرد: شرایط کشور این را به ما می‌گوید که اگر شخصی یا کشوری بخواهد برخلاف نظام سلطه بایستد و اسلام و دین خود را حفظ کند باید این سختی‌ها را تحمل و در مقابل آن ایستادگی کند.
 
مدرسی با بیان اینکه شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی یکی از اهداف اصلی انقلاب اسلامی بود گفت: بعد از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی به خوبی به مسئله دست یافتیم و با همت و همراهی مردم نظام جمهوری اسلامی را حفظ خواهیم کرد.
 
عضو شورای حوزه علمیه یزد با اشاره به اینکه بسیاری از استان‌ها و روستاهای کشور با مشکلات عدیده ای روبه‌رو هستند ادامه داد: خشکسالی‌ها، نامهربانی‌های بازار و برخی عوامل دیگر سبب شده که مردم با مشکلات بسیاری روبه‌رو شوند.
 
وی در ادامه با تاکید بر اینکه کمک به یک دانش‌آموز کمک به علم، فرزندآوری و کاهش آسیب در جامعه است تصریح کرد: برخی از افراد متکلف شوند تعدادی از دانش‌آموزان که در این مسئله نیز اجباری بر هیچ شخصی نیست و در مرحله اول برای کمک هزینه تحصیلی مبلغ هزار تومان در نظر گرفته شود.
 
مدرسی در پایان با اشاره به اینکه بخشی عمل کردن‌ها خسارت‌های غیرقابل جبرانی را در کشور در پی دارد تصریح کرد: جریاناتی که به ناحق در بازار ایجاد می‌شود اصلاً موافق نیستیم که با کمک یکدیگر بتوانیم این مشکل را به خوبی برطرف کنیم.
 
 
منبع:خبرگزاری تسنیم

بخش نظردهی بسته شده است..