بوم گردی بخشی مناسب در راستای جذب گردشگران داخلی و خارجی به یزد است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با اشاره به اینکه مسئولان از اشتغالزایی بخش خصوصی استقبال و حمایت می‌کنند افزود: بوم گردی بخشی مناسب در راستای جذب گردشگران داخلی و خارجی به یزد است.

به گزارش یزدی نیوز محسن صادقیان  در مراسم افتتاح خانه بوم‌ گردی در روستای ییلاقی گل‌افشان به عنوان یکی از بزرگترین اقامتگاه‌های بوم گردی استان یزد که با حضور معاونین استاندار و جمعی از مدیران و مسئولان استان و شهرستان مهریز راه اندازی شد به اهمیت ایجاد اقامتگاه‌های بوم گردی در سطح استان اشاره و اظهار داشت: بدون شک مسئولان و بخش دولتی از هر گونه فرصت اشتغال‌زایی که از سمت بخش خصوصی و سرمایه گذاران صورت گیرد، استقبال می‌کند.

 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با اشاره به اینکه استان یزد در بخش گردشگری ظرفیت بسیار خوبی دارد و مسئولان ارشد استان نیز نگاهشان ویژه‌ای به این بخش دارند خاطرنشان کرد: رونق گردشگری و ایجاد فضاهایی جذاب برای جذب گردشگران داخلی و خارجی باید در دستور کار قرار گیرد.
 
وی به ویژگی‌های گردشگری متنوع در منطقه ییلاقی گل‌افشان اشاره و تصریح کرد: با توجه به پتانسیل و ظرفیتی که بخش گردشگری در سطح استان یزد دارد می‌توان از این بخش در جهت بهبود بسیاری از مشکلات استان استفاده کرد.
 
اقامتگاه‌های بوم گردی صنعتی پاک و دارای ارزش افزوده و اشتغال مناسب است
 
محمدعلی طالبی هم در این مراسم گفت: اقامتگاه‌های بوم گردی صنعتی پاک و دارای ارزش افزوده و اشتغالزایی بسیار خوب است که اگر از این بخش به خوبی استفاده شود می‌توانند سبب جذب گردشگران داخلی و خارجی به استان و رفع بسیاری از مشکلات شود.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد با اشاره به اینکه مشارکت اهالی در توسعه اقامتگاه‌های بوم گردی ضمن رونق بخشی اقتصادی و اجتماعی منطقه می‌تواند مشارکت اجتماعی بیشتر را نیز در پی داشته باشد.
 
 
 
منبع:خبرگزاری تسنیم

بخش نظردهی بسته شده است..