استاندار یزد:

سال ۹۷ سال تثبیت ‌جمهوری اسلامی ایران و نظام است

استاندار یزد با بیان اینکه انقلاب اسلامی متعلق به همه مردم است، گفت: شایسته ا‌ست سال ۹۷ را سال تثبیت جمهوری اسلامی ایران و نظام بدانیم.

به گزارش یزدی نیوزگردهمایی مدیران حراست های فرمانداری ها و شهرداری های استان با حضور "محمود زمانی قمی" استاندار یزد و "محمدابراهیم شوشتری" مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت کشور در سالن زنده یاد حمیدیا استانداری برگزار شد.

 
استاندار یزد در این نشست با بیان اینکه استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران در حقیقت استقرار یک حکومت اسلامی در مقابل ‌رژیم خودکامگی استثمار و استعمار بود، بیان کرد: در روزگاری که دو جریان نفی دین و خدا و کمرنگ نشان دادن دین در دنیا حاکم بود برخلاف این پدیده، جریان دیگری به نام انقلاب اسلامی ایران به رهبری یک فقیه جامع الشرایط استقرار یافت که اعتقادات مردم و نقش آنها را در کنار دین قوی و پر رنگ می دانست.
 
"محمود زمانی قمی" ادامه داد: با همه حوادث تلخ و شیرین گذشته، شایسته است سال ۹۷ را سال بلوغ انقلاب و تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران بدانیم و نامگذاری کنیم.
 
وی افزود: همه آن دلایل و علت هایی که پیروزی انقلاب را سبب شد، امروز برای تثبیت و بقای انقلاب ‌اسلامی نیاز داریم و یکی از آن علت ها این بود که در چتر انقلاب همه مردم و گروه ها و گرایش ها دیده شده بودند.
 
استاندار یزد با بیان اینکه انقلاب و نظام متعلق به همه مردم است، خاطرنشان کرد: بدخواهان‌ جمهوری اسلامی ایران می خواهند که در کشور اختلاف و تفرقه وجود داشته باشد و با استفاده از این عدم اتحاد نظام را ناکارآمد نشان دهند اما با وحدت و انسجام ملی این هدف شوم دشمنان به شکست منتهی خواهد شد.
 
زمانی قمی در پایان سخنان خود با تاکید براینکه وظیفه مجموعه حراست مراقبت و صیانت از سلامت کارکنان است از همکاران حراست خواست تا در اجرای وظایف خود کوتاهی نکنند و همواره در اجرای این مهم رضایت و خشنودی خداوند متعال را در نظر داشته باشند.
 
 
 
منبع:استانداری یزد

بخش نظردهی بسته شده است..