بوی ماه مهر در قلب تابستان؛ نمایشگاه خیریه چشمان منتظر در کوی مازاری‌ها افتتاح شد

همزمان با روز مشارکت‌های اجتماعی، بازارچه خیریه چشمان منتظر در کوی مازاری‌ها آغاز به کار کرد.

به گزارش یزدی نیوزموسسه خیریه لبخند بهار میزبان قدوم مردمانی خونگرم و سخت کوش یزد است که با حضور خود از یک هزار و ۲۰۰ نوگل جویای دانش حمایت می‌کنند.

 
کودکانی از دل کویر که با چشمانی مواج از آموختن، قلب‌هایی شادمان از جست و جو دنیا جدید و گام‌هایی استوار اما دستانی خالی همچنان شوق آموختن دارند؛ دستان کوچکی که گاهی با انجام کارهای سخت زخمی می‌شوند اما همچنان ذوق آموختن دارند.
 
یک هزار و ۲۰۰ نوآموز حاشیه شهر یزد که دل به دریای سخاوتمند زندگی سپردند و صدای زنگ مدرسه را با دریافت هدایای مردمی در قالب کیف، کفش، و لوازم التحریر انتظار می‌کشند.
 
مریم خلوت با وجود نا مهربانی‌های برخی مسئولین در برگزاری هر چه بهتر چنین بازارچه‌هایی گفت: کمک‌های مردمی دارایی ما هستند، از نیروی جوان و داوطلب دانشجو گرفته تا همراهی کردن در تهیه و توزیع لوازم مورد نیاز انسان‌ها نیازمند.
 
مدیر موسسه لبخند بهار که کمک به مردم زلزله زده کرمانشاه حتی از خارج کشور، همکاری ۱۳ ساله با خانه سالمندان مهریز، حمایت هنرجویان دختر هنرستان‌های شهر یزد و کودکان تالاسمی و هموفیلی را در کارنامه خود دارد، از برخی ناملایمات و کم کاری‌های مسئولین گلایه‌‌مند بود، آنهایی که اگر مشکلی را حل نمی‌کنند حداقل با تهمت و توهین خستگی را به تن آدم نگذارند.
 
 
 
منبع:خبرگزاری تسنیم

بخش نظردهی بسته شده است..