فرماندار یزد:

دشمن وضعیت اقتصادی را هدف گرفته است/ ضرورت حفظ همدلی و اتحاد

فرماندار یزد با بیان اینکه بدخواهان ما وضعیت اقتصادی را هدف گرفته اند، گفت: دشمن به دنبال راه اندازی جنگ اقتصادی علیه نظام و ایجاد تفرقه و ناامیدی بین مردم و نظام است.

به گزارش یزدی نیوزمصطفی سالاری در نشست صمیمی با جمعی از روحانیون یزد با اشاره به جایگاه روحانیون و شناخت و فهم و درک مردم از جامعه روحانیت، اظهار داشت: اهمیت نقش روحانیون بر مسائل و مباحث مختلف جامعه و مردم علی الخصوص در حوزه امنیت بر کسی پوشیده نیست.

 
وی  با اشاره به حضور مردم در مجالس و لزوم  برنامه ریزیهای لازم برای جذب جوانان با بهره گیری از فنون جدید ارتباط عمومی تصریح کرد: مقام معظم رهبری با پیش بینی چشم انداز آتی کشور مسائل را بیان می کنند.
 
سالاری ادامه داد: برخی مسائل مطرح شده در مجالس مسبب ایجاد گسلها و شکاف هایی بین جامعه و حکومت می شود.
 
 نقش روحانیت در آگاهی بخشی و شفاف سازی
 
فرماندار یزد با اشاره به توطئه های دشمن طی چهار دهه پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد: بدخواهان ما اکنون وضعیت اقتصادی را هدف گرفته اند.
 
وی بیان داشت: تجمعات صنفی اخیر که محل موج سواری دشمن  نیز شد نشأت گرفته از عوامل بیگانه و دشمنان خارجی نظام بوده که با هدف راه اندازی جنگ اقتصادی علیه نظام و ایجاد تفرقه و ناامیدی و بی اعتمادی بین مردم و نظام است.
 
فرماندار یزد همچنین معایب اجتماعی کار با شبکه های مجازی را برشمرد و ابراز داشت: هدف دشمن از این خدمات رایگان، اخلال در مدیریت نظام و کشورها است و نقش روحانیت در آگاهی بخشی و شفاف سازی لازم برای اقشار مختلف جامعه بسیار حائز اهمیت است.
 
وی ادامه داد: روحانیون باید با ایجاد همدلی و اتحاد بین مردم و مسئولان ، حضور مؤثری در حفظ امنیت و آرامش و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته باشند.
 
سالاری بر تداوم جلسات با دستور کار مشخص و آسیب شناسی مسائل شهرستان توأم با راهکار و پیشنهاد تاکید کرد.
 
 
 
 
منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..