مدیرکل تامین اجتماعی استان یزد اعلام کرد:

پرداخت روزانه ۳.۲ میلیارد تومان به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی یزد

مدیرکل تامین اجتماعی استان یزد گفت: تامین اجتماعی در قالب تعهدات کوتاه مدت و بلندمدت، بیمه بیکاری و ...، روزانه ۳.۲ میلیارد تومان به بیمه‌شدگان استان یزد پرداخت می کند.

به گزارش یزدی نیوزمحمد صابری در نشستی خبری به مناسبت هفته تامین اجتماعی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۵۲ درصد جمعیت کشور زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند، اظهار داشت: این آمار در استان یزد، ۷۷ درصد جمعیت را شامل می شود.

 
وی از فعالیت ۱۶ شعبه دائم، هفت شعبه اقماری و پنج کارگزاری بیمه تامین اجتماعی در استان یزد خبر داد و بیان کرد: مجموع جمعیت زیر پوشش تامین اجتماعی استان یزد ۸۸۶ هزار نفر است.
 
مدیرکل تامین اجتماعی استان یزد عنوان کرد: آمار بیمه شدگان در سال جاری نسبت به سال گذشته با افزایش ۲.۸ درصدی مواجه بوده است.
 
صابری در مورد مستمری بگیران بیمه تامین اجتماعی نیز افزود: در حال حاضر ۷۰ هزار و ۶۰۰ نفر در استان یزد مستمری بگیر این سازمان هستند که آمار آنها افزایش ۶.۸ درصدی داشته است.
 
وی از فعالیت ۲۳ هزار و ۶۰۰ کارگاه فعال در استان یزد خبر داد و اظهار داشت: تعداد کارگاه‌های استان یزد در یک سال گذشته رشد چهار درصدی نسبت به قبل داشته است.
 
صابری در مورد پرداختی‌های تامین اجتماعی به بیمه شدگان در قالب تعهدات بلندمدت، کوتاه مدت، بیمه بیکاری و … را روزانه ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعلام کرد.
 
وی با اشاره به بدهی‌های کارگاه‌ها به تامین اجتماعی ادامه داد: ۳ هزار و ۶۰۴ کارگاه از تسهیلات بخشودگی جرائم در سال گذشته برخوردار شده اند.
 
 
 
 
منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..