ثبت‌نام سیزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان یزد آغاز شد

مدیر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به برگزاری سیزدهمین جشنواره تجلیل از تعاونی‌های برتر در شهریور ماه، گفت: ثبت نام از تعاونی‌های واجد شرایط آغاز شده و تا 16 تیرماه سالجاری ادامه خواهد داشت.

به گزارش یزدی نیوز«میثم لطفی» افزود: شهریور ماه هر سال در راستای ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و معرفی نظام‌مند کسب و کارهای تعاونی موفق، جشنواره ملی تعاونی‌های برتر برگزار می شود و امسال نیز شاهد سیزدهمین دوره از این جشنواره خواهیم بود. 

 
وی ضمن دعوت از تعاونی‌های واجد شرایط برای ثبت‌نام در این جشنواره، گفت: تعاونی‌ها، اتحادیه‌ها و اتاق‌های تعاون می‌توانند در گرایش‌هایی با عناوین کشاورزی، صنعتی، معدنی، عمرانی، تامین نیاز تولید‌کنندگان، تامین نیاز مصرف کنندگان، تامین نیاز صنوف خدماتی، اعتبار، دهیاری، زنان، حمل و نقل، فرش دستباف،صنایع دستی، مسکن، دانش بنیان، سهامی عام، خدماتی، فراگیر ملی، اتحادیه ها، اتاق تعاون، بنیاد تعاون و کارآفرینی و سایر فعالان این حوزه در جشنواره تعاونی‌های برتر شرکت کنند.
 
به گفته لطفی، علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت www.taavonibartar.ir ، اقدام به تکمیل فرم‌های عمومی و تخصصی کرده و کد رهگیری را دریافت کنند.
 
این مسئول در مورد چگونگی انتخاب تعاونی‌های برتر نیز گفت: پس از پایان مهلت ثبت‌نام، هیات داوری از شرکت‌های تعاونی که مراحل ثبت‌نام خود را کامل انجام داده‌اند، بازدید و آنها را مورد ارزیابی قرار می‌دهند و در صورتی که نمره مناسبی را کسب کرده باشند، به عنوان تعاونی برتر انتخاب و معرفی خواهند شد. 
 
 
 
منبع:ایسنایزد

بخش نظردهی بسته شده است..