بازدید فرماندار میبد از خانوارهای تحت پوشش طرح ضیافت مهر رمضان

فرماندار میبد در قالب طرح ضیافت مهر رمضان با حضور در منزل دو مورد از زنان سرپرست خانوار در این شهرستان، ضمن بررسی مشکلاتشان، از آنها دلجویی کرد.

به گزارش یزدی نیوز«حسین فلاح» در این بازدیدها که به همراه جمعی از مسئولان فرمانداری و بهزیستی صورت گرفت، طرح ضیافت مهر را طرحی معنوی و مطلوب در راستای دلجویی از خانواده‌ها برشمرد و گفت: این طرح ضمن آشنایی با مسائل و مشکلات نیازمندان و جامعه هدف  بهزیستی، موجب ارائه راهکارهای مناسب برای رفع آنها می‌شود. 

 
وی افزود: تمسک به سیره و رفتار علوی حضرت امیرالمومنین(ع) و فراهم آوردن زمینه‌های لازم برای حضور و مشارکت خیران نیکوکار به منظور رسیدگی به حال نیازمندان و رفع مشکلات آنان می‌تواند موجب مبارزه با فقر و افزایش نشاط معنوی و اجتماعی شود.
 
فرماندار در ادامه با کارمندان اداره بهزیستی و اورژانس خدمات اجتماعی شهرستان نیز دیدار کرد.
 
گفتنی است، براساس این طرح مسئولان در طول ماه مبارک رمضان، هر روز از تعدادی از خانوارهای نیازمند و تحت حمایت بهزیستی بازدید و مشکلاتشان را بررسی می‌کنند.
 
این برنامه شامل بازدید از منازل مددجویان و اهدای سبد غذایی و کمک هزینه مالی به آنها است که با توجه به نیاز این خانوارها و با اولویت خانواده های بی سرپرست، زنان سرپرست خانوار و معلولین صورت می گیرد. 
 
 
منبع:ایسنایزد

بخش نظردهی بسته شده است..