نشست بررسی سامانه یکپارچه مدیریت شهری برگزار شد

نشست سامانه یکپارچه مدیریت شهری با محوریت ساختمان‌های بلندمرتبه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها، مدیرکل مدیریت بحران و جمعی از مدیران مرتبط برگزار شد.

به گزارش یزدی نیوز معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد وجود اطلاعات جامع و کامل از ساختمان‌های بلندمرتبه در استان را عنصر کلیدی در زمان مواجه با بحران دانست و افزود: وجود اطلاعات در زمان بحران موجب کاهش تلفات و خدمت‌رسانی مطلوب‌تر دستگاه‌های خدمت رسان وامدادی در کمترین زمان به مردم می‌شود.

«محسن صادقیان» ضمن بررسی گزارش عملکرد دستگاه‌های مربوطه در این جلسه اظهار داشت: هدف ما از این پروژه در مرحله اول ایجاد بانک اطلاعاتی جامع و کامل از ساختمان‌های بلندمرتبه که از ۶ طبقه یا ۲۳ متر ارتفاع دارند؛ است.
وی بیان داشت: با عنایت به تراکم جمعیت و افزایش آپارتمان‌ها ضمن رعایت و نظارت بر اصول ساختمان باید نسبت به بروز رسانی سامانه در راستای آمادگی کامل با بحران اقدامات لازم انجام پذیرد.
در این جلسه سامانه یکپارچه مدیریت شهری و اطلاعات تکمیل‌شده توسط سازمان فاوا شهرداری و سازمان آتش‌نشانی و خدمات شهرداری ارائه شد و مقرر شد در ادامه با کمک سازمان نظام‌مهندسی و اداره کل راه و شهرسازی اطلاعات فنی ساختمان‌ها تکمیل شود.
 
منبع:استانداری یزد

بخش نظردهی بسته شده است..