بودجه فدراسیون‌ها برای رقابت‌های آسیایی جاکارتا افزایش می‌یابد

دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت: بودجه فدراسیون‌ها در جهت آماده‌سازی برای رقابت‌های آسیایی جاکارتا افزایش می‌یابد.

به گزارش یزدی نیوزشاهرخ شهنازی در نشست بررسی وضعیت ورزشکاران و هیات‌های ورزشی استان یزد با اشاره به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتای اندونزی اظهار داشت: اردیبهشت ماه امسال نفرات و تیم‌های اعزامی به این مسابقات مشخص می‌شوند که تمام تلاش خود را برای کسب مدال‌های خوش رنگ ورزشکاران کشورمان از این رقابت‌ها به کار می‌گیریم.

 
دبیر کل کمیته ملی المپیک به ظرفیت‌های بسیار خوب استان یزد در رشته‌های مختلف ورزشی گفت: در دوره‌های گذشته مسابقات آُسیایی ورزشکارانی از استان یزد حضور داشتند که با تلاش‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان، امیدواریم بازهم شاهد حضور ورزشکاران این استان در مسابقات آسیایی و بین المللی باشیم.
 
وی به ناهماهنگی‌های زیاد در کادر اجرایی بازی‌های آسیایی اشاره و خاطرنشان کرد: طی جلساتی که برگزار شد تصمیماتی برای اضافه شدن برخی از رشته‌های ورزشی در این دوره از مسابقات آسیایی صورت گرفته است.
 
شهنازی با اشاره به اینکه امسال با توجه به پیش رو بودن مسابقات آسیایی بودجه‌های بیشتری به فدراسیون‌ها داده می‌شود اظهار داشت: فدراسیون‌ها با توجه به آماده‌سازی تیم‌ها و اعزام به مسابقات نیاز به هزینه‌های بیشتری دارند که به آن رسیدگی می‌شود تا با دغدغه کمتری بتوانند به فعالیت‌های خود در عرصه‌های قهرمانی بپردازند.
 
سال ۹۶ تعداد ۱۵۵ نفر از استان یزد به رشتههای مختلف تیم‌های ملی دعوت شدند
 
در این نشست مسعود شریعتی، مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد به بیان گزارشی از عملکرد ورزش قهرمانی استان یزد پرداخت و اضافه کرد: در سال‌های گذشته سعی داشتیم با کارهای زیربنایی و علمی مسیر پرورش استعدادها را هموار کنیم و خوشبختانه سال گذشته تعداد ۱۵۵ نفر در رشته‌های مختلف به تیم‌های ملی دعوت شدند.
 
وی با اشاره به اینکه تدوین سند توسعه ورزش استان در مراحل پایانی قرار دارد تصریح کرد: در سال گذشته سعی بر این داشتیم با افزایش منابع مالی هیات‌های ورزشی دغدغه مدیریت آن‌ها را کاسته و بیشتر به مسیر قهرمانی بپردازند و در این امر در سال جاری نیز سعی و تلاشمان ادامه این روند است.
 
شریعتی در پایان با اشاره اینکه در ارتباط با بازی‌های آسیایی جلسات متعددی با هیات‌های ورزشی در استان یزد داشتیم گفت: امیدوارم در زمان باقی مانده با ادامه برنامه‌ریزی‌ها بتوانیم شاهد حضور ورزشکاران بیشتری نسبت به دوره‌های قبل باشیم.
 
منبع:خبرگزاری تسنیم

بخش نظردهی بسته شده است..