نخستین جشنواره عکس “یزد شهر زیبای من” برگزاری می‌شود

نخستین جشنواره عکس "یزد شهر زیبای من" در دو بخش حرفه‌ای و موبایلی در ایام نوروز یزد برگزار می‌شود.

به گزارش یزدی نیوز«حامد سلطانی» امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران با اشاره به این ‌ که نخستین جشنواره عکس "یزد شهر زیبای من" در نوروز ۹۷ برگزار می‌شود، گفت: خوشبختانه امسال شاهد تحول بسیار خوبی در عرصه زیباسازی سیما و منظر شهری یزد بودیم.

 
وی به انجام فعالیت‌های مختلف عمرانی برای زیباسازی شهر یزد در نقاط گوناگون شهر اشاره کرد و ادامه داد: با توجه به این اقدامات و همچنین لزوم ایجاد فضایی با نشاط در بین مردم و جلب مشارکت آنها در امور شهری، امسال نخستین جشنواره عکس یزد شهر زیبای من برگزار می‌شود.
 
دبیر این جشنواره تاکید کرد: این جشنواره در دو بخش عکاسی حرفه‌ای و موبایلی در نظر گرفته شده و هر نفر می‌تواند تنها در یک بخش از بخش‌های جشنواره شرکت کند.
 
سلطانی تصریح کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را در محورهای «یزد و دوچرخه»، «یزد و المان‌های نوروزی»، «یزد و گردشگری شهری»، «یزد و گردشگری مذهبی»، «یزد و معماری بومی»، «یزد و آداب و رسوم نوروزی»، «یزد و جاذبه‌های فرهنگی»، «یزد و همزیستی ادیان»، «یزد و صنایع دستی»، «یزد و طبیعت» و «یزد و میهمانان جهانی» ارسال نمایند.
 
وی در ارتباط با راه‌های ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره گفت: شرکت کنندگان باید با مراجعه به ربات تلگرامی @ yazdeman_bot   پس از ارسال نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود، تصاویر خود را در یکی از بخش‌های حرفه‌ای یا موبایلی ارسال نمایند.
 
دبیر نخستین جشنواره عکس یزد شهر زیبای من حداکثر تعداد تصاویر ارسالی برای هر نفر در بخش عکاسی حرفه‌ای ۱۰ مورد و برای بخش مردمی برای هر شرکت کننده را هفت مورد دانست و ادامه داد: جوایز بخش حرفه‌ای شامل ۱۰ میلیون ریال و یک دستگاه دوچرخه برای نفر اول، هشت میلیون ریال و یک دستگاه دوچرخه برای نفر دوم، شش میلیون ریال و یک دستگاه دوچرخه برای نفر سوم، چهارمیلیون ریال و یک دستگاه دوچرخه برای نفر چهارم، دو میلیون ریال و یک دستگاه دوچرخه برای نفر پنجم و سه میلیون و پانصد هزار ریال برای نفرات ششم تا دهم است.
 
سلطانی افزود: در بخش موبایلی هم جوایز شامل نفر اول لوح تقدیر به علاوه یک دستگاه دوچرخه و مبلغ هفت میلیون ریال وجه نقد، نفر دوم لوح تقدیر به علاوه یک دستگاه دوچرخه و مبلغ پنج میلیون ریال وجه نقد، نفر سوم لوح تقدیر به علاوه یک دستگاه دوچرخه + سه میلیون ریال وجه نقد، نفر چهارم لوح تقدیر به علاوه یک دستگاه دوچرخه + یک میلیون و پانصد هزار ریال وجه نقد، نفر پنجم لوح تقدیر به علاوه یک دستگاه دوچرخه و نفرات ششم تا دهم کارت هدیه به ارزش دو میلیون ریال است.
 
 
منبع:ایسنایزد

بخش نظردهی بسته شده است..