برگزاری یازدهمین همایش ادواری غدد و متابولیسم کودکان ایران در یزد

یازدهمین همایش ادواری غدد و متابولیسم کودکان ایران به میزبانی استان یزد در اردیبهشت ماه 97 یزد برگزار می‌شود .

به گزارش یزدی نیوزدکتر«مهتاب اردویی»  با اشاره به این‌که یازدهمین همایش ادواری غدد و متابولیسم کودکان ایران به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار می‌شود، اظهار کرد: این همایش سالانه با محوریت انجمن غدد کودکان و با همکاری یکی از دانشگاه‌های علوم پزشکی در شهرهای مختلف کشور اجرا می‌شود .

 
وی با بیان این‌که استفاده از روش‌های تشخیص پیشرفته باعث شده تا کیفیت زندگی بیماران بهبود یابد، افزود: هدف از برگزاری این همایش استفاده از تجربه و علم اساتید غدد اطفال در زمینه اختلال رشد به خصوص اختلال رشد قدی، اختلالات بلوغ، اندیکاسیون های درمان آن و همچنین تازه های درمان دیابت و بیماری‌های شایع متابولیک است .
 
این متخصص غدد اطفال، با اشاره به این‌که در این همایش جدیدترین راه‌های تشخیص و درمان بیماری‌ها بررسی می‌شود، گفت: همایش ادواری غدد و متابولیسم کودکان ایران، با محورهای تیروئید، دیابت، بلوغ، بیماری‌های متابولیک و اختلال رشد برگزار می‌شود .
 
دبیر علمی یازدهمین همایش ادواری غدد و متابولیسم کودکان ایران در پایان خاطرنشان کرد: همایش متابولیسم کودکان ایران در ۱۲ الی ۱۴ اردیبهشت ماه ۹۷ در بیمارستان شهید صدوقی یزد برگزار می‌شود.
 
 
منبع:ایسنایزد

بخش نظردهی بسته شده است..