دشمنان می‌خواهند هیچ اثری از اسلام ناب و شیعه حقیقی در جهان وجود نداشته باشد

نماینده ولی فقیه در استان یزد، ناکام کردن استکبار در عرصه‌های مختلف را بیشترین و بالاترین خدمت به جهانیان دانست که توسط ایران انجام شده است و گفت: دشمنان می‌خواهند هیچ اثری از اسلام ناب و شیعه حقیقی در جهان وجود نداشته باشد.

به گزارش یزدی نیوز آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یزد با اشاره به در پیش بودن شهادت حضرت امام هادی(ع) اظهار داشت: آن امام همام همانند پدر بزرگوارشان امام جواد(ع) در کودکی به امامت رسیدند.

 
وی  با اشاره به اینکه سن به امامت رسیدن ائمه اطهار(ع) هیچ منافاتی با دین اسلام ندارد ابراز داشت: ارائه خداوند متعال بر هرچه که قرار بگیرد همان درست است و خداوند متعال ارائه خود را بر این قرار داده که از کودکی این بزرگواران به نهایت کمال برسند و در قرآن کریم هم این موضوع به صورت کامل در ارتباط با حضرت عیسی(ع) حل شده است.
 
نماینده ولی‌فقیه در استان یزد به دشمنی‌های استکبار علیه ملت ایران اشاره کرد و گفت: دشمن در یک سال قبل توطئه‌های بسیاری علیه ایران انجام داد که از جمله این توطئه‌ها تحریم مجدد ایران و اعمال فشارهای اقتصادی بیشتر بوده است.
 
ناصری یزدی خاطرنشان کرد: همچنین دشمن با سوء‌استفاده از اعتراض‌های مردمی سعی در به آشوب کشیدن ایران داشت و به خودشان وعده‌های بسیار زیادی داده بودند که کار ایران را تمام کرده‌اند و در برابر ملت ایران به پیروزی رسیده‌اند.
 
امام جمعه یزد خاطرنشان کرد: این چنین توطئه‌هایی در واقع از جنس همان توطئه‌هایی است که استکبار به‌وسیله تروریست‌ها در سوریه و عراق شروع کردند تا بتوانند به ایران ضربه وارد کنند.
 
وی با تاکید بر اینکه تمام این اقدامات دشمنان به دلیل این است که آن‌ها می‌خواهند هیچ اثری از اسلام ناب و شیعه حقیقی در جهان وجود نداشته باشد گفت: شکست داعش در سوریه و عراق و ناکام ماندن مستکبران در دیگر حرکات خود از بزرگترین خدماتی است که ایران به جهانیان ارائه کرد و سبب ناامیدی و ناکامی استکبار شد.
 
نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه هر زمان آمریکا در سازمان ملل خواست حرکتی علیه ایران انجام دهد به لطف خداوند متعال ناکام ماند گفت: در این سال همچنین انتخابات و راه‌پیمایی‌های بسیار خوبی را از مردم ایران مشاهده کردیم.
 
ناصری یزدی بیان کرد: گرچه کمبودها و گرانی‌ها و مشکلات بیکاری در جامعه وجود دارد و مردم تحمل می‌کنند و لازم است که مسئولان در راستای رفع این مشکلات و کمبودها و خدمت به مردم تلاش بیشتری داشته باشند.
 
امام جمعه یزد افزود: همچنین لازم است که وابستگی به نفت را بیش از پیش کاهش دهیم و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در ایران تمام تلاش خود را به کار بندیم چرا که تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی در جامعه، تحقق اقتصاد مقاومتی است.
 
منبع:خبرگزاری تسنیم

بخش نظردهی بسته شده است..