معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره ورزش و جوانان استان یزد:

بودجه هیئت‌های ورزشی استان یزد ۵ برابر شد

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره ورزش و جوانان استان یزد از افزایش پنج برابری بودجه هیئت‌های ورزشی استان یزد خبر داد.

به گزارش یزدی نیوزعلی‌محمد شیخی، در نشست خبری مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به افزایش پنج تا شش برابری بودجه هیئت های ورزشی استان اظهار داشت: این اعتبار بر اساس فعالیت های هیئت‌های ورزشی، بین آنها توزیع خواهد شد.

 
وی با بیان اینکه اعتبارات عمرانی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در سال گذشته ۱۶ میلیارد تومان بوده است، افزود: این اعتبار در سال جاری به ۴۳ میلیارد تومان رسیده است.
 
شیخی در مورد زمین‌های چمن روستایی نیز بیان کرد: سال گذشته ایجاد سه زمین چمن مصنوعی را در دستور کار داشتیم که با پیگیری‌های انجام شده، این تعداد به ۱۴ مورد رسید و در سال جاری نیز ۱۷ زمین راه اندازی شد.
 
وی یادآور شد: سال آینده قرار است زمین ۱۸ زمین چمن مصنوعی از مسکن و شهرسازی دریافت شود و با ۱۲ زمین اداره کل ورزش و جوانان، ۳۰ زمین چمن مصنوعی در استان راه اندازی خواهیم کرد.
 
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره ورزش و جوانان استان یزد در مورد اعتبار اختصاص یافته به تعویض کف‌پوش‌های لاستیکی نیز بیان کرد: امسال هفت کفپوش زمین ورزشی را تعویض خواهیم کرد و با اعتباری که به همین منظور اختصاص یافته است، تعویض‌های دیگری را نیز در برنامه خواهیم داشت.
 
شیخی همچنین با اشاره به پیگیری‌های اصحاب رسانه در مورد وضعیت ورزشگاه شهید نصیری تصریح کرد: یکی از مطالبات جامعه ورزشی و رسانه های استان یزد، نصب اسکوربرد ورزشگاه شهید نصیری بود که سیستم در اردیبهشت ماه سال ۹۷ نصب خواهد شد.
 
منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..