معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:

تقویت فعالیت‌های اجتماعی استان بر محور خلاقیت و اندیشه ورزی باشد/ آغاز به کار مدیرکل جدید دفتر امور اجتماعی استانداری

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد ضمن ابراز خرسندی از تحقق برنامه‌های مؤثر در حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی بر تقویت جایگاه ملی با تکیه‌بر اندیشه ورزی، خلاقیت و بهره‌مندی از ظرفیت‌های نخبگان استان در این عرصه تأکید کرد.

به گزارش یزدی نیوزمراسم تکریم و معارفه مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد، روز چهارشنبه ۲۳ اسفندماه ۹۶، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جمعی از مدیران و مسئولان این حوزه برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد ضمن قدردانی از تعامل و مدیریت شایسته و مبتنی بر دانش چهار سال گذشته در دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گفت: این مجموعه یکی از دفاتر اجتماعی موفق کشور شناخته‌شده است و رضایت‌های ملی به‌ویژه از سوی وزارت کشور نسبت به عملکرد این حوزه مایه خرسندی است.
«محمدعلی طالبی» افزود: مدیریت خوب و همکاری‌های مستمر در حوزه اجتماعی و فرهنگی زمینه‌ساز برگزاری چندین همایش و برنامه موفق در سطح منطقه‌ای و ملی شد که اثرات خوبی را نیز برای استان به همراه داشته است.
معاون استاندار یزد خاطرنشان کرد: همگرایی ارزشمندی در دستگاه‌های اجرایی و سیاست‌گذار حوزه اجتماعی و فرهنگی استان ازجمله شورای اسلامی شهر، شهرداری و سازمان‌های زیرمجموعه، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری به وجود آمده است که باید بتوانیم با مشارکت و همدلی روزافزون بستر تحقق برنامه و فعالیت‌های شایسته و پر اثر در این زمینه را بیش از گذشته شاهد باشیم.
وی بیان کرد: تقویت جایگاه ملی فعالیت‌های اجتماعی استان با توجه به امتداد برنامه‌های مؤثر دوره قبل و تکیه‌بر نگاه و نقش‌آفرینی نخبگان فرهنگی و اجتماعی ضروری و نیازمند توجه بیشتر است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد اظهار داشت: حفظ و ارتقا برندهای ملی اجتماعی استان و ادامه فعالیت هیئت اندیشه‌ورز برای بهره‌مندی از حضور اساتید و فعالان اجتماعی پیرامون ایجاد تحرک و کارآمدی هر چه بیشتر از ضرورت‌های مهم پیش رو موردنیاز این عرصه است.
وی در پایان به روحیه اجتماعی و تجربه خوب «فخرالسادات خامسی» برای فعالیت در مدیریت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی اشاره و گفت: امیدواریم با توجه به‌ضرورت های پیش روی جامعه امروز، شکوفایی برنامه‌ها و تلاش مضاعف در این زمینه را شاهد باشیم.
شایان‌ذکر است در این جلسه از مدیریت و تلاش‌های مؤثر «مجید جوادیان زاده» مدیرکل پیشین دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد تجلیل و «فخرالسادات خامسی» به‌عنوان مدیرکل جدید این دفتر معرفی شد.
 
منبع:استانداری یزد

بخش نظردهی بسته شده است..