مقام عالی قضایی در استان یزد:

دشمنان، امنیت کشور را نشانه گرفته‌اند

رییس کل دادگستری استان یزد گفت: یکی از راه‌های نفوذ دشمن در کشور و پیاده‌سازی نقشه‌های شوم خود، کاهش امنیت در کشور است .

به گزارش یزدی نیوز«محمدرضا حبیبی» در جلسه شورای حفظ حقوق بیت‌المال این استان افزود: نقشه کشورهای استکباری، توطئه علیه امنیت رژیم های مستقل مردمی است تا بتوانند نقشه‌های شوم خود را پیاده کنند.

 
وی با یادآوری حوادث سال جاری، اظهار کرد: عنایت خداوند، بصیرت و وفاداری مردم، رهبری داهیانه رهبر  معظم انقلاب همه توطئه‌های دشمنان را خنثی و نقشه‌های آنان را نقش بر آب کرد . 
 
این مقام قضایی بر تلاش مجاهدانه بر حل مشکلات معیشتی مردم تأکید کرد و گفت: مردم همه سختی‌ها را تحمل می‌کنند چون برای این مردم نیز امنیت یکی از شاخص‌های مهم زندگی است . 
 
وی تصریح کرد: رژیم‌های استعماری برای ضربه زدن به هر کشور ابتدا امنیت آن کشور را نشانه می‌گیرند و پس از آن برای تحقق نیات خود اقدام می‌کنند که این رویکرد در انقلاب‌های کشور‌های عربی به خوبی قابل مشاهده بود که چگونه پس از سرنگونی یک دیکتاتوری، نظام‌های تشکیل شده بعدی مدیریت شد و هیچ اتفاق خوبی به نفع مردم در این کشور‌ها نیفتاد . 
 
رییس کل دادگستری استان  در پایان نیز گفت: نباید اجازه داد سوء تدبیر و مدیریت‌ها، فرصتی برای توطئه دشمنان این مرز و بوم ایجاد کند.
 
 
منبع:ایسنایزد

بخش نظردهی بسته شده است..