مدیر فرهنگی امامزاده جعفر (ع) یزد:

برنامه‌های ویژه تحویل سال در امامزاده جعفر (ع) یزد برگزار می‌شود

مدیر فرهنگی امامزاده جعفر (ع) یزد از اجرای برنامه‌های ویژه تحویل سال نو در امامزاده جعفر (ع) یزد خبر داد.

به گزارش یزدی نیوز محمدحسن برجیان  در نشستی خبری با اشاره به اجرای برنامه های متنوع در لحظه تحویل سال نو در امامزاده جعفر (ع) یزد، اظهار داشت: حجت الاسلام سیدحسن آقامیر به عنوان سخنران و سیدمحسن بنی‌فاطمه به عنوان مداح در برنامه لحظه تحویل سال نو در این امامزاده حضور خواهند داشت.

 
وی همچنین به تشریح برنامه های لحظه تحویل سال نو و تعطیلات نوروز پرداخت و بیان کرد: تلاوت صلوات خاصه امام رضا (ع) در لحظه سال تحویل و برنامه های معنوی دیگر پیش بینی شده است.
 
برجیان ادامه داد: برنامه ها از ۲۵ اسنفدماه آغاز می‌شود و تا ۱۵ فروردین ماه ۹۷ ادامه خواهد داشت و فردا، (پنجشنبه) نیز مراسم غبارروبی و عطرافشانی امامزاده جعفر (ع) یزد برگزار خواهد شد.
 
وی با بیان اینکه طرح آرامش بهاری در امامزاده جعفر (ع) نیز اجرا خواهد شد، افزود: در قالب این طرح با همکاری جمعی از وکلا، مشاوره‌های حقوقی به مردم ارائه خواهد شد و در کنار آن، مشاوره‌های ازدواج، مذهبی و خانواده نیز توسط کارشناسان امر به مردم و زائران ارائه می شود.
 
مدیر امور فرهنگی امامزاده جعفر (ع) یزد با تاکید بر اجرای برنامه هایی برای قشر کودک و نوجوان تصریح کرد: تلاش شده با اجرای برنامه های سرگرمی، آموزشی، بازی و … در امامزاده برای بچه‌ها جاذبه ایجاد کنیم.
 
وی همچنین با اشاره به اینکه در طول سالهای گذشته زیارت مجازی امام رضا (ع)، حرم حضرت رسول (ص)، حرم امام حسین (ع) و … در امامزاده جعفر (ع) یزد اجرا شده است، افزود: امسال از نرم افزار زیارت حضرت ابوالفضل العباس (ع) رونمایی خواهد شد.
 
منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..