استاندار یزد:

کاهش بیکاری برنامه‌های اصلی استان در سال ۹۷ است

استاندار یزد با اشاره به این‌که خدمت‌رسانی مطلوب و بهینه به مردم استان مورد تأکید است،گفت: لازم است مسئولان استان در سال 97 با همه توان و قدرت درصدد کاهش بیکاری و ایجاد و افزایش اشتغال تلاش کنند .

به گزارش یزدی نیوزروز سه‌شنبه شانزدهم اسفندماه به ریاست استاندار یزد، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و جمعی از اعضای این ستاد در محل سالن زنده‌یاد حمیدیا برگزار شد .

 
به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«محمود زمانی‌قمی» در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد با اشاره به این‌که گزارش دستگاه‌های اجرایی بیانگر اجرایی شدن مصوبات این ستاد است، اظهار کرد: بخش عمده‌ای از مصوبات و فعالیت‌های ستاد اقتصاد مقاومتی اجرایی شده است و این موضوع امیدوارکننده است .
 
وی با اشاره به این‌که مسئولان دستگاه‌های اجرایی در حوزه اقتصاد مقاومتی عزمی جدی دارند، افزود: امیدواریم در سال آینده با کاهش بیکاری و ایجاد اشتغال برای بیکاران، این روند مثبت ادامه پیدا کند .
 
استاندار یزد گفت: مهم‌ترین مشکل کشور و استان فقر، بیکاری و فاصله طبقاتی است که همه در ایجاد آن‌ها دخیل هستیم و برای اصلاح این وضع نیز باید همه تلاش کنند .
 
زمای‌قمی در ادامه بابیان این‌که انقلاب و نظام ظرفیت‌های بالایی برای عبور از این مشکلات دارند، تصریح کرد: راه‌حل مشکل فعلی تلاش و اتحاد است و اینکه همه بر مبنای رهنمودهای مقام معظم رهبری و اعتقاد دینی و قلبی در این مسیر حرکت کنیم .
 
وی خاطرنشان کرد: مسئولان باید خدمت به مردم را به‌عنوان یک عقیده بپذیرند و صرفاً برای ارائه گزارش به مقامات بالاتر انجام‌وظیفه نکنند و خود را در درگاه خداوند متعال پاسخگو بدانند .
 
گفتنی است؛ در پایان در این جلسه از ۱۰ صادرکننده نمونه صنایع کوچک و متوسط یزد تجلیل شد .
 
 
منبع:ایسنایزد

بخش نظردهی بسته شده است..