سازمان جهانی فوتبال ساحلی، زمان دیدار تیم ها در یزد را اعلام کرد

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت گلساپوش یزد گفت: سازمان جهانی فوتبال ساحلی ، زمان دیدار چهار تیم شرکت کننده در دومین دوره مسابقات جام باشگاه های اروپا - آسیا (EURASIA CUP 2018 YAZD) را در این شهر اعلام کرد.

به گزارش یزدی نیوزمحمد عشقان ملک، روز چهارشنبه افزود: در روز اول مسابقات( ۲۶ فروردین ۱۳۹۷) از ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه دیدار افتتاحیه این رقابت ها میان تیم های لکوموتیو روسیه و کاتانیا ایتالیا برگزار می شود.

وی اضافه کرد: همچنین تیم های مقاومت گلساپوش یزد از ایران و لوانته اسپانیا از ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه همین روز به مصاف هم می روند . 
این مسول اظهار کرد: در بیست و هفتم فروردین دیدار تیم های لکوموتیو روسیه و لوانته اسپانیا در ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه و سپس نیز تیم های مقاومت گلساپوش ایران و کاتانیا ایتالیا در ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه بازی خود را برگزار می کنند.
عشقان ملک خاطر نشان کرد: در بیست و هشتم فروردین و آخرین روز برگزاری این رقابت ها از ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه تیم های کاتانیا ایتالیا و لوانته اسپانیا و سپس تیم های مقاومت گلساپوش یزد و لکوموتیو روسیه از ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه به مصاف هم می روند.
دومین دوره مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی جام باشگاه های اروپا – آسیا (EURASIA) از ۲۶ الی ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۹۷ در ورزشگاه سلمان محمود آباد یزد برگزار می شود.
در این مسابقات تیم های لکوموتیو مسکو روسیه (قهرمان جام باشگاه های جهان) ، لوانته اسپانیا ، کاتانیا ایتالیا و مقاومت گلساپوش یزد از ایران (قهرمان سال گذشته باشگاه های اروپا-آسیا) حاضر خواهند شد.
نخستین دوره EURASIA CUP سال گذشته با حضور لکوموتیو روسیه ، اسپورتینگ پرتغال و لوانته اسپانیا با قهرمانی مقتدرانه مقاومت گلساپوش یزد همراه بود.
هم اکنونتیم های مقاومت گلساپوش یزد ، ایفاسرام و کویر اردکان سه نماینده استان یزد در لیگ برتر ساحلی باشگاه های کشور حضور دارند .
استان یزد ۴۷ هیات ورزشی و ۶۵ هزار ورزشکار سازماندهی شده دارد.
 
منبع:ایرنایزد

بخش نظردهی بسته شده است..