۱۰ کمیته برای ارائه خدمات به مهمانان نوروزی استان یزد تشکیل شد

سرپرست معاونت امورهماهنگی عمرانی استانداری یزد از آمادگی ستاد خدمات سفراستان برای نوروز خبرداد و گفت: برای ارائه خدمات بهتر به مهمانان نوروزی استان، 10 کمیته تشکیل شده است.

به گزارش یزدی نیوزروز سه شنبه روابط عمومی فرمانداری میبد، محسن صادقیان در نشست ستاد خدمات سفرشهرستان میبد بر ساماندهی راه های ورودی و منظره آرایی مراکز شهرستان ها توسط شهردارها تاکید کرد .

وی تصریح کرد: گشت های خدمات و امدادرسانی، راهداری و حمل و نقل جاده ای، پلیس راه و امدادخودرو در ایام نوروز به مسافرین نوروزی و گردشگران خدمات ارائه می کنند .
سرپرست معاونت امورهماهنگِ عمرانی استانداری یزد همچنین در نشستی تخصصی پیرامون طرح جامع و تفصیلی شهرستان میبد با فرماندار، بخشداران، اعضای شورای اسلامی و شهرداران شهرهای تابع این شهرستان بحث و تبادل نظر کرد.
صادقیان در این نشست گفت: یکی از مشکلات اساسی شهرستان میبد طرح تفصیلی این شهر است که سالهاست تدوین آن متوقف شده است.
در این نشست مقرر شد هفته آینده جلسه ای با حضور نماینده شهرستان های میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، شورای اسلامی، شهردار و مدیر راه و شهرسازی برگزار و مشکلات تفصیلی میبد بررسی شود .
سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری یزد همچنین از چندین پروژه عمرانی و میراث فرهنگی ازجمله پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهری، شهرک آیت الله اعرافی، قلعه و بازارچه رکن آباد، بلوارنبی اکرم، بلوارحوم یحیی زاده و آسیاب آبی بفروئیه بازدید کرد.
مرکز شهرستان میبد در فاصله ۴۵ کیلومتری مرکز استان یزد قرار داد.

 

منبع:ایرنایزد

بخش نظردهی بسته شده است..