اجناس موجود در بازار یزد با کیفیت اصلی عرضه می‌شود

مدیر کل اداره استاندارد استان یزد گفت: اجناس موجود در بازار یزد در طول سال بدون هیچ مشکلی عرضه می‌شود.

به گزارش یزدی نیوزمحمد حسین ماجدی اردکانی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه امسال نیز مانند سال‌های گذشته پایش کیفیت اجناس که در نوروز ۹۷ در بازار به مردم عرضه می‌شود در استان یزد انجام می‌شود اظهار داشت: این کار در سال‌های گذشته نیز به خوبی در سطح کشور و استان یزد انجام گرفته است.

مدیر کل اداره استاندارد استان یزد به ویژگی کسبه و بازاریان یزد اشاره کرد و گفت: اصناف و بازاریان یزد همیشه در کارهایشان خدا را مدنظر قرار می‌دهند و با این ویژگی است که در سال‌های گذشته در طول سال و بالأخص در ایام عید رضایت مردم و گردشگران را در پی داشته است.

وی افزود: یزد از قدیم الایام تاکنون به شهر قنات و قنوت و قناعت مشهور است و این مسائل کار برای بازرسان و کارشناسان استاندارد استان راحت کرده ولی با این وجود، برای آسوده خاطر بودن مردم کیفیت تمام اجناس و کالا در بازار استان به ویژه مواد غذایی کنترل می‌شود.

ماجدی اردکانی با بیان اینکه طبق بررسی‌های انجام گرفته در طول سال، رضایت مسئولین و متولیان استاندارد را در پی داشته است تصریح کرد: خوشبختانه در این نمونه‌گیری‌ها هیچ گونه سو استفاده‌ای در بازار استان مشاهده نشده است و اجناس ارائه شده در بازار استان یزد با کیفیت اصلی و بدون هیچ مشکلی عرضه می‌شود.

مدیر کل اداره استاندارد استان یزد در پایان خاطرنشان کرد: کنترل اجناس در بازارها برای ارائه کیفیت‌های مطلوب به مردم همیشه در دستور کار اداره استاندارد بوده است و در این زمینه هیچ کوتاهی صورت نمی‌گیرد زیرا رضایت مردم باید مد نظر بازاریان و کسبه باشد که بحمدالله در استان یزد این مسئله به خوبی رعایت می‌شود.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

بخش نظردهی بسته شده است..