رقابت بیش از ۳۰۰۰ نفر در استان یزد برای ورود به مقطع دکترا

نماینده تام‌الاختیار دانشگاه یزد در برگزاری آزمون‌های سراسری گفت: آزمون ورودی دوره دکترای سال ۹۷ با شرکت سه هزار و۴۱۲ داوطلب ساعت ۸:۳۰ صبح روز جمعه چهارم اسفندماه جاری در چهار حوزه در دانشگاه یزد برگزار می‌شود

به گزارش یزدی نیوزدکتر «سید محسن میرحسینی» افزود: در کنکور امسال دکترا در استان یزد یک‌هزار و ۹۹۵ نفر داوطلب مرد و یک‌هزار و ۴۱۷نفر داوطلب زن در هفت گروه آزمایشی علوم پایه، فنی مهندسی؛ علوم انسانی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر، دامپزشکی و زبان به رقابت می‌پردازند .

به گفته وی، محل برگزاری آزمون در دانشگاه یزد، خواهران در سالن‌های غدیر و فجر و برادران در ساختمان‌ توحید و پردیس علوم است .

مرحسینی تصریح کرد: کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ از روز سه‌شنبه اول اسفندماه جاری برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قرار خواهد گرفت .

وی یادآور شد: باجه رفع نقص از روز چهارشنبه دوم اسفندماه در دانشگاه یزد، ورودی دانش، روبه‌روی سالن فجر دایر است و داوطلبانی که برای پرینت کارت ورود به جلسه آزمون دچار مشکل شده اند، می‌توانند از ساعت ۸ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۷ به این مکان مراجعه و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۳۸۲۱۶۰۶۶ تماس حاصل کنند .

نماینده تام‌الاختیار دانشگاه در برگزاری آزمون‌های سراسری با تاکید بر این که داوطلبان باید یک ‌ساعت قبل از شروع آزمون در سالن حضور داشته باشند، افزود: به همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی معتبر عکس‌دار برای ورود به جلسه آزمون برای کلیه شرکت‌کنندگان الزامی و به همراه داشتن تلفن همراه و ماشین‌ حساب در جلسه آزمون ممنوع است .

میرحسینی متذکر شد: کلیه شرکت‌کنندگان در روز آزمون باید از ورودی دانش واقع در بلوار دانشگاه به دانشگاه یزد وارد شوند.

 

منبع:ایسنایزد

بخش نظردهی بسته شده است..