زمانی‌قمی: برنامه‌های شهردار یزد را قاطعانه حمایت می‌کنیم؛ جمالی‌نژاد‌ با برنامه است

استاندار یزد با اشاره به اینکه شهردار یزد فردی با برنامه و قوی است، گفت: برنامه‌های شهردار یزد را قاطعانه حمایت می‌کنیم.

به گزارش یزدی نیوزمحمود زمانی قمی  در نشست شورای اداری استان یزد با اشاره به اینکه در ایام نوروز باید به میهمانانی که یزد را برای سفر خود انتخاب می‌کنند توجه ویژه داشته باشیم اظهار داشت: یزد و مردم یزد به میهمان نوازی معروف بوده و هستند و باید این ویژگی را به وسیله برنامه‌های خود به همه نشان دهیم.

وی به برنامه‌هایی که در سطح شهر برای آمادگی استان در پذیرایی از عید نوروز، خدمات‌رسانی به شهروندان در این ایام و پذیرایی از مسافران نوروزی انجام می‌شود اشاره کرد و گفت: یکی از مهمترین اقداماتی که در این رابطه وجود دارد، مربوط به شهرداری یزد است.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: این موضوع را قاطعانه به شهردار یزد بیان می‌کنم که از برنامه‌های آنها حمایت می‌کنیم و این برنامه ها باید با قوت ادامه پیدا کند و ما هم از این برنامه ها حمایت لازم را انجام می دهیم.

زمانی قمی با تاکید بر اینکه باید برای پیشرفت یزد از این خدمات حمایت کرد ادامه داد: شخص شهردار یزد هم فردی با برنامه هستند و فعالیت‌های خود را بر اساس برنامه‌ریزی منظم انجام می‌دهد.

زمانی قمی به ظرفیت‌های گردشگری استان یزد اشاره کرد و گفت: در این زمینه اقدامات بسیار خوبی می‌توان انجام داد و تصمیمات بسیار خوبی  گرفته شده است.

رئیس شورای اداری استان یزد بیان کرد: میراث فرهنگی یزد تمام طرح‌های اقتصادی خود را فهرست کرده و موانع پیش روی اجرای آنها را هم اعلام کنند تا اقدامات لازم برای رفع این موانع برطرف شود.

رئیس شورای اداری استان یزد با اشاره به اینکه خانه‌هایی که به مسافران نوروزی کرایه داده می‌شوند باید سامان‌دهی شوند، خاطرنشان کرد: نمی‌توان گفت که این خانه‌ها را باید جمع کنیم چرا که بعضی افراد از این طریق درآمدزایی می‌کنند اما باید اقدامات لازم برای اطمینان از امنیت محل و میزبان اطلاع داشته باشیم.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

بخش نظردهی بسته شده است..