عیادت ایتام یزدی از جانبازان قطع نخاعی

150 نفر از ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد یزد از جانبازان 70 درصد قطع نخاع عیادت کردند .

به گزارش یزدی نیوزهم‌زمان با ایام فاطمیه جمعی از ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد با حضور در مرکز توان‌بخشی ثامن‌الائمه(ع) یزد با جانبازان قطع نخاع دیدار کردند .

«مهدی نشاسته گر» رییس اداره روابط عمومی کمیته امداد استان یزد با تأکید بر اهمیت فراهم‌سازی زمینه آشنایی مددجویان تحت حمایت بافرهنگ ایثار و شهادت و توسعه برنامه‌های فرهنگی، گفت: ۹۰ نفر از ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد شهرستان یزد از جانبازان ۷۰ درصد قطع نخاع عیادت کردند .

وی افزود: در ۹ ماهه نخست امسال هفت هزار مددجو در برنامه طرح فلاح، شش هزار و ۲۴۰ نفر در برنامه‌های آموزش خانواده، سه هزار و ۶۶۳ نفر در برنامه‌های کانون‌های فرهنگی، تربیتی و دو هزار و ۲۰۰ نفر در کلاس‌های آموزش قرآن کریم شرکت کردند .

وی یادآور شد: دانش‌آموزان، طلاب و دانشجویان، زنان سرپرست خانوار، دختران و پسران بازمانده از تحصیل و دختران و پسران در آستانه ازدواج، ازجمله مددجویانی هستند که از برنامه‌های آموزشی و فرهنگی کمیته امداد استفاده می‌کنند .

نشاسته‌گر گفت: دو هزار و ۲۳۰ مددجو نیز در ۹ ماهه نخست امسال به اردوی زیارتی آموزشی مشهد مقدس، ۶۲۵ نفر به عتبات عالیات، ۲۴۵ نفر به قم و ۱۳۴ مددجو به اردوهای راهیان نور و مرقد مطهر امام (ره) و همچنین ۴۴۰ نفر به اردوهای درون استانی اعزام شدند.

 
 
منبع:ایسنایزد

 

بخش نظردهی بسته شده است..