رئیس استا‌ن‌های انجمن گردشگری فدراسیون ورزش‌های همگانی:

بافق پایلوت “کویرنوردی” ایران شد

رئیس کمیته استا‌ن‌های انجمن گردشگری فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور بافق را به عنوان پایلوت کویرنوردی در ایران معرفی کرد.

به گزارش یزدی نیوز به گزارش خبرگزاری تسنیم از بافق، محسن شیشه‌بر در گردهمایی مسئولان گردشگری ورزشی کشور که به میزبانی بافق برگزار شد، اظهار داشت: این برنامه برای اولین بار در مرکز جغرافیای ایران ‌شهرستان بافق  برگزار شد.

رئیس کمیته استا‌ن‌های انجمن گردشگری فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور هدف از برگزاری این گردهمایی را مطرح کردن پتانسیل‌های شهرستان بافق از لحاظ کویرنوردی عنوان کرد و افزود: این شهرستان به عنوان پایلوت کویرنوردی ایران مطرح است.

وی با اشاره به تامین زیرساخت‌های لازم در این شهرستان تصریح کرد: احداث هتل‌های سنتی، علمدار، نیکان، مراکز تفریحی، کمپ‌های کویری و مجموعه تفرجگاهی آبشار یکی از مهمترین و بهترین ظرفیت‌های بافق محسوب می‌شود‌.

رئیس کمیته گردشگری ورزشی استان با اشاره اینکه در این گردهمایی افراد از ۲۰ استان کشور حضور دارند، خاطرنشان کرد: تغییرات اساسی در حوزه گردشگری شهر بافق دیده می‌شود که از ارزش بسیار بالایی برخوردار است.

شیشه بر از بافق به عنوان یکی از شهرستان‌های استان یزد که توانسته در چند مدت کوتاه پیشرفت قابل توجه‌ای داشته باشد یاد کرد و گفت: این تغییرات سبب جذب بالای گردشگران داخلی و خارجی می‌شود و گردشگری ورزشی را هم در این شهرستان توسعه می‌بخشد.

وی با تقدیر از مسئولان شهرستان بافق که در این زمینه بیش از پیش توجه داشته و دارند، گفت: شهر بافق شهردار زبده و فعالی دارد که قادر بوده این تغییرات را در این مدت در شهر ایجاد کند.

 

بخش نظردهی بسته شده است..