ادعای عجیب قاتل آتنا پیش از محاکمه

به گزارش یزدی نیوزدرحالی‌که قاتل آتنا اصلانی قرار است صبح شنبه در دادگاه کیفری اردبیل پای میز محاکمه قرار بگیرد، در اظهاراتی عجیب تلاش کرده که خود را بی‌گناه جلوه دهد.

اسماعیل (قاتل آتنا) این روزها در سلول انفرادی یکی از زندان‌های اردبیل است. در حقیقت از وقتی او را به زندان آورده‌اند، در انفرادی بوده؛ دور از چشم همه؛ با ۲نفر محافظ شبانه‌روزی؛ می‌گویند زندانی‌های آنجا آنقدر غیرتی هستند که اگر بو ببرند «اسماعیل» پشت همین میله‌ها و دیوارهاست، لحظه‌ای زنده‌اش نمی‌گذارند. قاتلی که با اعمال شیطانی و قتل فجیع آتنا، نه‌تنها قلب پدر و مادرش ‌ که قلب تمام مردم ایران را به آتش کشید.

حالا اما این مرد در گفت‌وگو با تسنیم، مدعی شده همه اعترافاتش درباره قتل‌ و آزار و اذیت آتنا دروغ بوده و او بی‌گناه است! اظهاراتی که بیشتر عجیب به‌نظر می‌رسد تا واقعی‌. او درباره روز حادثه مدعی شده است: «توی مغازه در حال رنگرزی بودم؛ عرق کرده بودم؛ جلوی مغازه نشستم تا عرقم خشک شه؛ وقتی بلند شدم و رفتم داخل مغازه دیدم آتنا داره بطری آب معدنی پر می‌کنه؛ بهش گفتم دختر، داری چه‌کار می‌کنی؟ یهو دیدم افتاده جلو دستشویی؛ از پله افتاده و داره از بینی و دهانش خون میاد؛ نمی‌دونم سکته کرده بود یا هر چی؛ منم از ترس پدر و فامیلشون و اینکه اگه می‌فهمیدن منو می‌کشتن، پا و دهانش رو گرفتم که خون زمین نریزه. چون مغازه باز بود و ما کار می‌کردیم، توی مغازه مشتری میومد و برای اینکه مشتری نفهمه بردمش اتاق پشتی قایمش کردم اونوقت دیدم مرده؛

نمی‌دونم از افتادن مرده یا سکته کرده یا تو دست من مرده به هر حال داخل مغازه من اتفاق افتاده بود. ‌ای کاش من مرده بودم و اون نمرده بود. خودم دختر دارم. سه تا بچه دارم. بعد از ترس اعتراف کردم که من کشته‌ام. من تجاوز را هم قبول ندارم. پزشکی قانونی هم بگه، مهم نیست! من قبول ندارم.» براساس این گزارش، متهم در حالی اظهار بی‌گناهی می‌کند که مدارک و شواهد کاملی علیه او وجود دارد و قرار است صبح شنبه محاکمه شود.

بخش نظردهی بسته شده است..