فرماندار یزد:

آماده پاسخگویی به مردم در مورد عملکرد مدیران شهرستان یزد هستیم

فرماندار یزد گفت: این آمادگی وجود دارد که به انتقادات و سئوالات مردم در مورد عملکرد مدیران شهرستان یزد پاسخ دهیم.

به گزارش یزدی نیوز به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی سالاری ظهر امروز در نشست ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان یزد با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت اظهار داشت: مردم داری، روحیه ساده زیستی، ویژگی های اخلاقی پسندیده و نظم و قانون‌گرایی از مهمترین ویژگی های شخصیتی شهیدان بزرگوار بوده است که باید الگوی مدیران و کارمندان دولت باشد.

فرماندار یزد با تأکید بر اینکه هفته دولت فرصت مناسبی است تا خدمات دولت به نحو مطلوب تری در جامعه انعکاس پیدا کند، تصریح کرد: به‌کار گیری روش‌های نو و هنرمندانه در انعکاس عملکرد دستگاه‌های دولتی باید در کنار برنامه‌های معمول مورد توجه قرار گیرد.

وی توجه به نوع نگرش مخاطب را همراه با اطلاع رسانی صادقانه، واقعی و متناسب با مطالبات نسل جوان مهم دانست و از مسئولان خواست با ارایه گزارش های واقعی در جلب اعتماد جامعه برای رسیدن به آرامش و امید تاکید شده از سوی مسئولان ارشد نظام، کوشا باشند.

نماینده دولت در شهرستان یزد با بیان اینکه شاخص های متنوعی برای برگزاری هر چه بهتر برنامه های هفته دولت از سوی ستاد استان ابلاغ شده است گفت: برنامه های این هفته در سالجاری باید متنوع تر نسبت به سالهای گذشته باشد که در این راستا باید از ظرفیت کلیه دستگاه های اجرایی شهرستان و همچنین همراهی و همکاری مردم نیز استفاده شود.

سالاری همچنین با اشاره به تقارن هفته دولت در سال جاری و آغاز به کار پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا خاطرنشان کرد: این موضوع فرصت مناسبی است تا دولتمردان در کنار نهادهای برآمده از جامعه بتوانند برنامه ریزی لازم را برای خدمت صادقانه و مطلوبتر به مردم داشته باشند.

فرماندار یزد، انتقادات سازنده را لازمه رشد و بالندگی و رفع کاستی‌ها دانست و افزود: مدیران در دولت تدبیر و امید باید پذیرایی نقدهای سازنده مطرح شده از سوی شهروندان بوده و نسبت به انتظارات و خواسته های مردم پاسخگو باشند.

 

بخش نظردهی بسته شده است..