لغو قرارداد پیمانکار جاده یزد- بافق قانونی بود

no-thumbs

فرماندار بافق با بیان این تکمیل طرح عمرانی جاده یزد-بافق از جمله اولویت‌های اجرایی فرمانداری بافق است، گفت: با هماهنگی معاونت عمرانی استانداری یزد به دلیل تسریع در روند اجرا، پیمانکار جاده یزد- بافق تغییر کرد.

به گزارش یزدی نیوز«محمدزاده رحمانی» در مورد پیمانکار جاده یزد-بافق، اظهار کرد: پیمانکار جاده یزد که دفتر مرکزی و عمده کارهای آن در تهران است برای ادامه این طرح مشکلات زیادی را ایجاد کرده بود و کار، آن طور که باید و شاید پیش نمی‌رفت.

وی‌ افزود: لذا با محوریت معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و پیگیری‌های مشترک فرمانداری و اداره کل راه و شهرسازی استان، ادامه این طرح به یکی از شرکت‌های پیمانکاری استان که دارای رزومه قوی در جاده سازی است اقاله شد .

فرماندار بافق در پاسخ به این سوال که پیمانکار جاده بافق-یزد از برخورد تندی که با او صورت گرفته و ماشین آلاتش بنا به خواست فرمانداری توقیف شده گلایه داشته و ناراحت بوده، گفت: به هر حال با نرمی و ملایمت نمی‌توان طرحی که فرسایشی و به نوعی بغرنج شده را پیش برد و توقیف دستگاه‌های ایشان با هماهنگی مقام قضایی بود .

زاده‌رحمانی در خاطرنشان کرد: از فردا روند این طرح شتاب قابل توجهی می‌گیرد و عملیات تثبیت جاده تا مسجد ابوالفضل شروع می‌شود .

منبع: ایسنا
 

 

بخش نظردهی بسته شده است..