۲۸ برنامه ویژه دهه مهدویت در استان یزد

no-thumbs

به مناسبت بزرگداشت دهه مهدویت و ایام میلاد باسعادت میلاد امام زمان (ع)، ویژه برنامه‌های دهه مهدویت در جلسۀ ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی استان یزد مطرح و 28 برنامه شاخص به تصویب رسید.

به گزارش یزدی نیوزمدیرکل دفتر اموراجتماعی و فرهنگی استانداری رویکرد این برنامه ها را هماهنگی نهادهای دولتی و غیردولتی استان برای جلوگیری از بروز آسیب‌های مرتبط با مجموعه برنامه‌های مهدویت بیان کرد.
مجید جوادیان‌زاده بر جلب مشارکت مردم و سازمان‌های مردم نهاد در سیاستگذاری و برگزاری برنامه‌های دهه مهدویت تاکید کرد و تدوین گزارش اقدامات انجام شده در پایان این دهه و نیز اطلاع‌رسانی مناسب به عموم را خواستار شد.
در این جلسه بیش از ۲۸ ویژه برنامۀ پیشنهادی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) مورد تصویب اعضا قرار گرفت که مهمترین آنها برگزاری اجتماع بزرگ فعالان مهدوی، برگزاری شب شعر انتظار با حضور شعرای استان، برگزاری مراسم احیای دانشجویی در پنج دانشگاه استان، توزیع بسته‌های نرم‌افزارهای مهدوی و سرودهای مذهبی و برگزاری محافل محفل انس با قرآن برای سلامتی وجود مقدس امام عصر(عج) باحضور قاریان برجسته است.
از پنجم شعبان سالروز ولادت حضرت امام زین العابدین (ع) تا پانزدهم شعبان میلاد حضرت قائم (عج) به عنوان دهه مهدویت نامگذاری شده است.

منبع: ایرنا
 

 

بخش نظردهی بسته شده است..