برگزاری آزمون کارشناسی ارشد با حضور۱۳ هزار نفر در یزد

no-thumbs

نماینده تام‌الاختیار دانشگاه یزد در برگزاری آزمون‌های سراسری گفت: آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 با شرکت 13هزار و 849 داوطلب در یزد برگزار می شود.

به گزارش یزدی نیوزمحسن میرحسینی افزود: از این تعداد ۲ هزار داوطلب در دانشکده فنی شهید صدوقی و بقیه در دانشگاه یزد به رقابت خواهند پرداخت.
وی ادامه داد: آزمون کارشناشی ارشد روزهای پنجشنبه و جمعه هفتم و هشتم اردیبهشت‌ماه در دو نوبت در دو حوزه اصلی دانشگاه یزد و دانشکده فنی شهید صدوقی برگزار می شود.
این مسئول خاطر نشان کرد: در آزمون امسال در یزد ۴۶ درصد از داوطلبان زن و ۵۴در صد مرد هستند که تعداد بانوان شرکت‌کننده شش هزار و ۳۹۶ نفر و هفت هزار و ۴۵۳ نفر بقیه آقایان هستند.
میرحسینی گفت: محل آزمون در دانشگاه یزد در سالن‌های غدیر ، فجر و ساختمان‌های ‌ توحید، امامت، معاد، پردیس علوم، سالن‌های فجر و غدیر است.
وی تصریح کرد: کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ از روز دوشنبه چهارم اردیبهشت‌ماه جاری برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قرار گرفته است.
نماینده تام‌الاختیار دانشگاه یزد در برگزاری آزمون‌های سراسری گفت: باجه رفع نقص از روز سه‌شنبه ۵ اردیبهشت‌ماه در دانشگاه یزد، ورودی دانش، روبه‌روی سالن فجر دایر است .
میرحسینی گفت: داوطلبانی که برای پرینت کارت ورود به جلسه آزمون دچار مشکل شده اند می‌توانند از ساعت ۸ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۸ به این مکان مراجعه و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۳۸۲۱۶۰۶۶ تماس حاصل کنند.
وی با تاکید بر اینکه داوطلبان باید یک ‌ساعت قبل از شروع آزمون در سالن حضور داشته باشند افزود: به همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی معتبر عکس‌دار برای ورود به جلسه آزمون برای کلیه شرکت‌کنندگان الزامی و به همراه داشتن تلفن همراه و ماشین‌ حساب در جلسه آزمون ممنوع است.
این مسئول گفت: تمام شرکت‌کنندگان در روز آزمون از ورودی های دانش واقع در بلوار دانشگاه و ورودی بصیرت واقع در بلوار شهیدان اشرف به دانشگاه یزد وارد شوند.
در استان یزد ۱۰۰ هزار دانشجو در ۶۰ مرکز آموزش عالی مشغول تحصیل هستند.

منبع: ایرنا
 

 

بخش نظردهی بسته شده است..