رییس ستاد انتخابات یزد:

نصب بنر فقط در محل ستادهای نامزدها

رییس ستاد انتخابات استان یزد گفت: نصب و استفاده از هرگونه تابلو، بنر و پلاکارد در محل ستاد انتخابات نامزدها مجاز است و به جز آن غیر قانونی است.

به گزارش یزدی نیوزمحمد علی طالبی افزود: پوستر و عکس نیز در دو فرم، مجاز بوده و اندازه آن محدود نشده ولی صرفا باید کاغذی باشد.

وی ادامه داد:مقصود از استفاده از دو فرم عکس نیز دو نوع پوستر کاغذی است که به شکل تمام رخ یا نیم رخ و حتی ایستاده به صورت رنگی یا سیاه و سفید چاپ شده ونوشتن مطالب تبلیغاتی درصدر یا ذیل هر دو نوع فرم عکس بلااشکال است.

معاون سیاسی، امینیت و اجتماعی استاندار یزد گفت: تبلیغات کاندیداها اگر غیر از موارد گفته شده باشد ، تخلف محسوب شده و مطابق قانون با متخلفان برخورد می شود.

وی افزود: در رابطه با جلسات ، میتینگ ها ، سخنرانی ها و پرسش و پاسخ از طرف نامزدهای انتخاباتی و طرفداران ایشان نیز در مکانهای مجاز، مشروط به اینکه از بلندگویی ثابت یا سیار در خارج از محیط سخنرانی استفاده نکنند بلا اشکال است و البته برای اماکن عمومی نیاز به کسب مجوز لازم است.

رییس ستاد انتخابات استان یزد گفت:در مورد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز چون هنوز زمان تبلیغات قانونی نرسیده لذا هر گونه تبلیغات ممنوع است و با متخلفان از طریق مراجع ذیربط برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

منبع: ایرنا

بخش نظردهی بسته شده است..