خیابان قیام یزد در بازه زمانی ۷۰ روزه تکمیل می شود

no-thumbs

شهردار یزد گفت: ساماندهی خیابان قیام یزد از مطالبات مردم است که در بازه زمانی 70 روزه تکمیل می شود.

به گزارش یزدی نیوزمحمدرضا عظیمی‌زاده  در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد افزود: سطح خیابان قیام بصورت یکسان سنگ فرش و برای استفاده در اختیار مردم قرار خواهد گرفت .
وی ادامه داد: رویکرد جدید شهرداری یزد نگهداری و محافظت از پارک ها و فضاهای سبز موجود است که تمام خدمات پارک های سطح شهر بررسی و ثبت شده و نسبت به پیشرفت و بهبود آن اقدام لازم انجام می گیرد.
شهردار یزد پیرامون رویکرد شهرداری برای بهبود روند جمع‌آوری زباله در سطح شهر اظهار داشت: هم اکنون زباله‌های هیچ محلی از سطح شهر به وسیله ماشین‌های روباز جمع آوری نمی‌شود و تمام خودروها زباله روبسته هستند.
عظیمی زاده گفت: از معضلات شهر یزد محدوده شهری و وسعت بالای آن است که لازم بود به این موضوع رسیدگی و برنامه‌ریزی جدی و شایسته صورت گیرد و خدمات را در تمام نقاط مختلف توزیع کنیم.
شهردار یزد به تشریح وضعیت موجود آسفالت شهری یزد پرداخت و تصریح کرد: هم اکنون وضعیت خوبی ندارد و سعی شده معابر جدید آسفالت و همچنین مورد رسیدگی جدی قرار گیرد.
عظیمی زاده در زمینه بودجه شهرداری یزد گفت: در ۱۳۹۱ بودجه مصوب شهرداری یزد یکصدمیلیارد تومان بود که به هر شهروند ۲۰۰ هزار تومان بیشتر نمی‌رسید ولی هم اکنون بودجه به افزون بر ۳۵۰ میلیارد تومان رسیده است.
از جمعیت یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفری استان یزد حدود ۶۰ درصد در شهر یزد زندگی می کنند.
سال گذشته اجرای طرح جدید در خیابان قیام موجب نارضایتی شهروندان و کسبه شده بود.

منبع: ایرنا
 

 

بخش نظردهی بسته شده است..