درآمد شهرداری یزد از ۱۰۰ به ۳۵۰ میلیارد تومان رسید

no-thumbs

شهردار یزد با بیان اینکه درآمد شهرداری یزد از ۱۰۰ به ۳۵۰ میلیارد تومان رسید گفت: پروژه خیابان قیام یزد در بازه زمانی ۷۰ روزه تکمیل می‌شود.

به گزارش یزدی نیوزعظیمی‌زاده با اشاره به اینکه سال گذشته با وجود مشکلات اقتصادی که کشور با آن روبه‌رو بود اقدامات ارزشمندی در شهر یزد انجام شد اظهار داشت: سال ۹۱ بودجه مصوب شهرداری ۱۰۰ میلیارد تومان بود که به هر شهروند ۲۰۰ هزار تومان بیشتر نمی‌رسید.

شهردار یزد خاطرنشان کرد: در حال حاضر تحقق بودجه شهردرای بالای ۳۵۰ میلیارد تومان است که نشان دهنده رشد بسیار خوب در درآمدهای شهرداری در چند سال اخیر است.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات شهر یزد را محدوده شهری و وسعت بالای شهر دانست و گفت: لازم بود که به این موضوع رسیدگی و برنامه‌ریزی صورت می‌گرفت و سعی کردیم امکانات و خدمات را در تمام نقاط شهر توزیع کنیم.

عظیمی‌زاده تصریح کرد: وضعیت آسفالت شهری یزد بسیار خراب بود ولی در این چند سال سعی کردیم هم معابر جدید آسفالت شود و هم رسیدگی به آسفالت معابر قبلی انجام گیرد.

شهردار یزد به رویکرد شهرداری در ارتباط با بهبود روند جمع‌آوری زباله در سطح شهر اشاره کرد و گفت: در حال حاضر زباله‌های هیچ نقطه از سطح شهر یزد به وسیله ماشین‌های روباز جمع نمی‌شود و تمام خودروهای جمع‌آوری زباله روبسته هستند.

وی عنوان کرد: کارخانه کمپوست در سطح شهر به یک معضل تبدیل شده بود که به حمدالله با فراخوانی که صروت گرفت، این کارخانه سامان گرفت و الان در حال فعالیت است.

عظیمی‌زاده اظهار داشت: در موضوع تجهیز شهرداری به ماشین آلات اقدامات خوبی صورت گرفت و کارخانه جدید آسفالت را در شهر یزد ایجاد کردیم.

شهردار یزد یکی از رویکردهای جدید شهرداری را نگهداری و محافظت از پارکها و فضاهای سبز موجود شهر یزد دانست و گفت: تمام امکانات و خدمات پارکهای سطح شهر یزد بررسی و ثبت شد و نسبت به توسعه و بهبود آن اقدامات لازم صورت گرفت.

وی تصریح کرد: خیابان قیام متاسفانه با مباحث سیاسی روبرو شد ولی انشاالله در مدت ۷۰ روز آینده کل سطح خیابان به صورت یکسان سنگ فرش می شود.

 

منبع: تسنیم
 

 

بخش نظردهی بسته شده است..