ودیعه گذاران حج تمتع یزد به شعب بانک ملی مراجعه کنند

به گزارش یزدی نیوزمدیر حج و زیارت استان یزد گفت: ودیعه‌‌گذاران حج تمتع که تا تاریخ ۳۱ تیر سال ۱۳۸۵ در شعب بانک ملی ثبت‌ نام کرده‌اند، خواست تا به یکی از شعب بانک ملی مراجعه کنند.

علی اصغر شریفی  اظهار داشت: ودیعه‌‌گذاران از روز چهارشنبه ۲۳ فروردین به مدت ۱۰ روز فرصت دارند تا با در دست داشتن اصل قبض ودیعه‌ گذاری، اصل شناسنامه و اصل کارت ملی به یکی از شعب بانک ملی مراجعه و نسبت به واریز مبلغ علی الحساب هزینه سفر خود اقدام کنند.

وی افزود: شعب بانک ملی با مراجعه متقاضیان یاد شده، پس از بررسی لازم نسبت به محاسبه اصل و سود متعلقه به مبلغ ودیعه ‌گذاری (بصورت روزشمار تا تاریخ مراجعه متقاضی) اقدام و مبلغ مابه ‌التفاوت تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال را دریافت و پس از واریز به حساب سازمان، رسید آن را به متقاضی ارائه می‌کنند.

شریفی ادامه داد: آن دسته از متقاضیانی که اسناد ثبت ‌نامی سال‌های ۱۳۶۰ و ۱۳۶۳هستند باید قبلاً برای تبدیل سند خود به قبض ودیعه‌گذاری ۱۰ میلیون ریالی و استفاده از تسهیلات مربوطه، به دفتر حج و زیارت استان مراجعه کنند.

این مسئول اضافه کرد: دارندگان اسناد هشت میلیون ریالی مربوط به سال۱۳۷۷ و منتهی به تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۷۸ نیز باید قبلا به یکی از شعب بانک ‌ملی مراجعه و با استفاده از تسهیلات و یارانه مربوطه سه میلیون ریالی نسبت به تبدیل قبض ودیعه ‌گذاری خود به قبض ۱۰ میلیون ریالی و پرداخت مابه التفاوت یارانه (یک میلیون ریال) به ذینفع اقدام و سپس هزینه مربوطه را واریز کنند.

وی تصریح کرد: دارندگان اسناد هشت میلیون ریالی از تاریخ اول اردیبهشت تا ۲۹ اسفند ۱۳۷۸ بایستی قبلاَ به یکی از شعب بانک‌ ملی مراجعه و با احتساب سود متعلقه، نسبت به تبدیل قبض خود به قبض ودیعه‌گذاری ۱۰ میلیون ریالی اقدام و سپس هزینه مربوطه را واریز کنند.

مدیر حج و زیارت یزد تصریح کرد: با شروع ثبت‌ نام در کاروان‌ها اولویت با آن دسته از افرادی است که در این مرحله اقدام به واریز هزینه اولیه سفر کرده باشند.

شریفی یادآورشد: اسامی مدیران و مشخصات کاروان‌ها، همچنین هزینه قطعی سفر حج تمتع متعاقباً به اطلاع متقاضیان می‌رسد.

منبع: تسنیم
 

 

بخش نظردهی بسته شده است..