دوره «تربیت مدرس کارگاه های نگرشی دیگر» در یزد

no-thumbs

براساس تفاهم نامه ای که بین مدیر حوزه علمیه استان یزد و مدیر موسسه مطالعاتی و راهبری علوم و معارف اسلامی مشهد امضاء گردید، مقرر شد که دوره «تربیت مدرس کارگاه های نگرشی دیگر» در یزد برگزار شود.

به گزارش یزدی نیوزحجت الاسلام سید محمد محسن حسینی پور گفت: بنا به تفاهم نامه ای که بین حجت الاسلام والمسلمین محمد شمس، مدیر حوزه علمیه استان یزد و حجت الاسلام والمسلمین دعائی، مدیر موسسه مطالعاتی و راهبری علوم و معارف اسلامی مشهد امضاء گردید مقرر شد که دوره «تربیت مدرس کارگاه های نگرشی دیگر» در یزد برگزار شود.

معاون تبلیغ حوزه علمیه یزد ادامه داد: با امضای این تفاهم نامه بین این دو مرکز، معاونت های تبلیغ و تهذیب حوزه علمیه استان یزد مامور پیگیری برگزاری دوره تربیت مدرس کارگاه های نگرشی دیگر در استان شدند.

وی به هدف از برگزاری این دوره اشاره کرد و افزود: هدف از برگزاری این دوره این است که در استان یزد حداقل ۳۰ استاد با نگرشی دیگر در موضوعات سیاسی، اجتماعی، اخلاقی، حجاب، امر به معروف و نهی از منکر ، تبلیغ و … تربیت شده و برای طلاب و عموم مردم مفید واقع شوند.

حجت الاسلام حسینی پور در خصوص شرایط شرکت در این دوره گفت: «گواهی اتمام سطح دو» ، «دغدغه مند بودن در عرصه تبلیغ و فرهنگ و داشتن روحیه جهادی» ، «احراز توانایی علمی و تدریس در موضوعات کارگاهی» و همچنین«قبولی در مصاحبه» از شرایط حضور در این دوره است.

حوزه نیوز 

معاون تبلیغ حوزه علمیه با بیان اینکه مهلت ثبت نام در این دوره تا پایان امروز ۱۵ فروردین است، افزود: روزهای ۱۶ و ۱۷ فروردین ماه سال جاری نیز زمان مصاحبه از شرکت کنندگان در این دوره است.

وی در پایان ضمن اشاره به اینکه علاقمندان برای شرکت در این دوره می توانند به معاونت های تبلیغ و تهذیب حوزه علمیه مراجعه کنند در خصوص زمان برگزاری آن گفت: روزهای ۳۰ و ۳۱ فروردین ماه و ۱ اردیبهشت این دوره برگزار خواهد شد.

 

 

بخش نظردهی بسته شده است..