تمام منازل و آپارتمان‌های شهر یزد بیمه می‌شوند

به گزارش یزدی نیوزعضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر یزد با بیان این که تأمین ایمنی و آرامش عمومی از دیگر رسالت‌های شورای شهر است، گفت: طرح بیمه شدن تمام منازل و آپارتمان‌های شهر یزد در دستور کار شورای شهر است.

«محمدرضا مدرسی» در مورد ضرورت تأمین امنیت جانی و مالی اقشار مختلف در مواقع بحرانی، اظهار کرد: در دوره‌های گذشته شورای اسلامی شهر یزد اقدامات مناسبی در راستای حمایت از مردم انجام شده است.

وی بیمه کردن تمام منازل شهر یزد در برابر آتش سوزی را از جمله اقدامات موثر و مطلوب شهردار گذشته و شورای پیشین شهر یزد، در اوایل دهه ۸۰ دانست و بیان کرد: اجرای این طرح در دستور کار شورای فعلی شهر یزد هم قرار گرفته است.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر یزد افزود: شورای فعلی شهر یزد در نظر دارد با تصویب لایحه‌ای در بودجه ۹۶ شهرداری یزد ردیفی برای بیمه کردن کلیه منازل و آپارتمان‌های شهر یزد در برابر آتش سوزی قرار دهند.

مدرسی در ادامه کاهش حوادث و هزینه‌های متحمل شده به شهروندان در مواقع آتش سوزی را از جمله اهداف این طرح عنوان کرد و ادامه داد: افزایش ایمنی و آرامش عمومی به عنوان یکی از مهمترین رسالت‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر یزد از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

منبع: ایسنا
 

 

بخش نظردهی بسته شده است..