شورای اطلاع رسانی شرکت شهرکهای صنعتی یزد

مدیر روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از شورای اطلاع رسانی شرکت شهرکهای صنعتی کشور به عنوان اتاق فکری برای اطلاع رسانی های لازم در بخش صنعت و برنامه های حمایتی از صنایع کوچک و متوسط نام برد.

به گزارش یزدی نیوز،  غلامرضا دیوسالار در نخستین جلسه شورای اطلاع رسانی این شرکت گفت: استان یزد به عنوان چهاردهمین استان کشور شورای اطلاع رسانی را با حضور کلیه اعضاء تشکیل داده است که امیدواریم زمینه های مثبتی در حوزه های اطلاع رسانی و آکاهی بخشی در استان شاهد باشیم.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از صنایع کوچک و متوسط و نگاه ویژه ایشان به این بخش از صنعت اظهار داشت: تشکیل منسجم و منظم این شورا می تواند تاثیر بسزایی در آگاهی بخشی در بین مردم از وضعیت صنایع استان و اقدامات حمایتی دولت داشته باشد.

دیو سالار در خصوص اهداف تشکیل شورای اطلاع رسانی شرکت شهرکهای صنعتی کشور گفت: ارتقاء سطح آگاهی جامعه به ویژه اصحاب رسانه از سیاست ها و مأموریت های سازمان، ایجاد کمپین های تبلیغاتی و موج رسانه ای در کشور، تقویت تولید داخلی و تغییر نگرش به خرید کالای ایرانی، مدیریت شرایط بحرانی و فضاسازی منفی رسانه ای، گسترش و تعمیق اطلاع رسانی با محوریت معرفی جایگاه صنایع کوچک در اقتصاد و بهبود فضای کسب و کار از جمله مهمترین اهداف این شورا می باشد.

وی در خصوص اقدامات صورت گرفته در ۴۰ ماهه اخیر در شهرکها و نواحی صنعتی کشور گفت: در طی این مدت ۸۴۶۸ طرح سرمایه گذاری با اشتغالزایی بیش از ۱۴۸ هزار نفر در شهرکها و نواحی صنعتی کشور به بهره برداری رسیده است.

این مقام مسئول افزود: در دولت تدبیر و امید ۲۸۵۵ واحد صنعتی غیر فعال،‌ مجدداً راه اندازی و به چرخه تولید بازگشته اند که زمینه اشتغال بالغ بر ۳۳ هزار نفر فراهم شده است.

دیوسالار در پایان با بیان اینکه شبکه ایران کالا راه اندازی شده است اظهار داشت: با هماهنگی های صورت گرفته، واحدهای صنعتی می توانند از این فرصت بوجود آمده برای معرفی تولیدات و کالاهای داخلی به مصرف کنندگان نهایت استفاده را ببرند.

بخش نظردهی بسته شده است..