آغاز «سرّ دلبران» از یزد

no-thumbs

سریال «سر دلبران» به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی محصول مرکز فیلم و سریال سازمان اوج به زودی در شهر یزد کلید می‌خورد.

به گزارش یزدی نیوزپیش‌تولید سریال «سرّ دلبران»، جدیدترین محصول مرکز فیلم و سریال سازمان اوج به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی و کارگردانی محمدحسین لطیفی وارد فاز به پایان رسیده و تصویربرداری این سریال بزودی در شهر یزد آغاز می‌شود.

این سریال که برای ۳۰ قسمت ۳۵ دقیقه ای طراحی شده، توسط حسین حسنی و با همکاری رضا خمسه به نگارش درآمده است و قرار است در ماه رمضان ۹۶ از رسانه ملی پخش شود.

لوکیشن اصلی «سردلبران» شهر یزد بوده و کار انتخاب عوامل و بازیگران از چهار هفته گذشته آغاز شده است. از عواملی که تاکنون حضورشان در سریال قطعی شده می‌توان به حمیدرضا نوروزی (طراح صحنه و لباس)، داوود جمشیدی (مدیر تولید)، برنامه ریز (سعید عباسی) و مدیر تدارکات (جواد سلیمانی) اشاره کرد.

پیشتر نام این سریال «شادآباد» بود و قرار بود تا به کارگردانی امیرمهدی پوروزیری و نویسندگی محمدرضا محسنی راد و حسین حسنی ساخته شود. همچنین قرار بود تا اوایل زمستان این سریال کلید بخورد. در این سریال ۳۰ قسمتی، تلاش می‌شود با ترسیم فضای روابط اجتماعی یک محله، روی نقش مسجد و امام جماعت در رتق و فتق مشکلات روزمره مردم تمرکز شود.

یکی از ویژگی‌های این سریال تأکید بر واقعی بودن شخصیت‌های نقش آفرین در اثر است که به همین جهت در نگارش فیلمنامه، برای طیف متعددی از افراد، شخصیت پردازی شده است.

منبع: فارس
 

 

بخش نظردهی بسته شده است..