زمان پرداخت حقوق و عیدی‌ بهمن و اسفند ۹۵ کارمندان

به گزارش یزدی نیوزرئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: به مدیران استان‌ها اعلام می‌کنم که از همه ظرفیت بخش خصوصی برای اجاره ماشین‌آلات و دستگاه‌ها و تجهیزات مورد نیاز برای مدیریت مواقع بحرانی استفاده کنند؛ هر مقدار اعتبار لازم است دولت پرداخت می‌کند.

 
محمدباقر نوبخت در حاشیه نشست با مدیران استان گیلان که در استانداری گیلان برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه این ایام نزولات جوی و رحمت الهی به همه هموطنان عزیزمان به صورت کریمانه از سوی خداوند نازل شده و آن نگرانی‌هایی را که ما برای منابع آب به ویژه در فصل تابستان داشتیم با این حجم نزولات تقلیل یافت.
رئیس سازمان برنامه و بودجه ادامه داد: خوشبختانه آنچه که نیازمند بودیم برای پرداخت حقوق و عیدی (بهمن و اسفندماه) ان‌شا‌ءالله حداکثر تا ۲۰ روز آینده همه را پرداخت می‌کنیم، تا الان بالغ بر ۱۷۷ هزار میلیارد تومان به خزانه برای این پرداخت‌ها ابلاغ شده، امیدواریم که همکاران من در خزانه بتوانند به شایستگی و دقت و سرعت این اقدام را انجام دهند تا ما حقوق بهمن ماه و اسفند ماه را یکجا پرداخت کنیم.
 
سخنگوی دولت در خصوص پرداخت یارانه‌ها بیان کرد: پرداخت یارانه‌ها که یک انضباط مالی دارد و ۲۶ هر ماه بدون هیچ تاخیری به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود، ان‌شاالله برای ماه آینده هم به وقت و حتی چند روز زودتر پرداخت خواهد شد. بعد از آن تصمیم داریم برای بقیه دستگاه‌ها با توجه به منابع باقی مانده به گونه‌ای عمل کنیم تا بیشترین بهره‌وری را از منابع محدود داشته باشیم.
 
نوبخت اضافه کرد: ما در آغاز سال جاری نسبت به سال گذشته با توجه به افزایش قیمت نفت که از ۲۵ دلار به بالای ۵۰ دلار رسیدیم، فرصت خوبی برای کشور فراهم شد اما در مقایسه با سال ۹۲ و قبل از آن که قیمت هر بشکه نفت به بیش از ۱۱۰ دلار می‌رسید، باز هم این عدد نصف است. مدیریت شایسته همکاران من در دولت به گونه‌ای باشد که بتوانیم از محدودیت منابع حداکثر رضایتمندی را ایجاد کنیم.
 
وی خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله در چارچوب اقتصاد مقاومتی منابع مالی خود را به‌ویژه در طرح‌های عمرانی به گونه‌ای عمل کنیم تا بتوانیم پایان امسال تعداد زیادی از طرح‌ها و پروژه‌ها را مورد بهره‌برداری قرار دهیم.
 
 

ایلنا

بخش نظردهی بسته شده است..