خاتم اردکان، مغلوب پیکان تهران شد

به گزارش یزدی نیوزاز دور برگشت مرحله نخست پلی آف مسابقات لیگ برتر والیبال قهرمانی مردان ایران ( جام شهدای منا) تیم های خاتم اردکان و پیکان تهران در سالن آیت الله خاتمی این شهرستان در برابر هم قرار گرفتند.
در این دیدار که با حضور ۲هزار تماشاگر اردکانی و جمعی از مسئولان اجرایی و ورزشی برگزار شد بازیکنان تیم خاتم اردکان بازی نسبتا خوبی را در برابر حریف مدعی خود به نمایش گذاشتند ولی در پایان متحمل شکست شدند.
تیم والیبال پیکان تهران در این دیدار حساس موفق شد میزبان خود خاتم اردکان را در ست های اول، دوم و چهارم با امتیازهای ۲۵ بر ۱۹ ، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۶ بر ۲۴ شکست دهد.
همچنین تیم والیبال خاتم اردکان به رغم ارائه یک بازی خوب تنها در ست سوم این دیدار موفق شد تا حریف نام آشنای خود را با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ شکست دهد.
در این دوره از رقابت ها تیم های بانک سرمایه، پیکان تهران، شهرداری تبریز، شهرداری ارومیه، سازمان عمران شهرداری ساری، هاوش گنبد، کاله مازندران، پارسه تهران، سایپا، صالحین ورامین، خاتم اردکان و شهرداری اراک حضور دارند.
این رقابت ها در ۲ مرحله مقدماتی و پلی آف برگزار می شود که در مرحله مقدماتی دیدارها به صورت دوره ای و به صورت رفت و برگشت برگزار می شود.

منبع: ایرنا
 

 

بخش نظردهی بسته شده است..