خالق رمان «رویای نیمه شب» در یزد تجلیل شد

به گزارش یزدی نیوزدر مراسمی که روز گذشته با حضور جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه، مسئولان استان یزد و جمع زیادی از علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی برگزار شد، از حجت‌الاسلام مظفر سالاری، نویسنده برجسته یزدی و از فعالان حوزه ادبیات داستانی در کشور تجلیل شد.
در این مراسم که حجت‌الاسلام حسن معزالدینی، امام جمعه موقت یزد و از اساتید حوزه و جمع زیادی از نویسندگان، فرهیختگان و مسئولان فرهنگی استان حضور داشتند، چند تن از نویسندگان و اهالی فرهنگ یزد به بیان ابعاد شخصیت علمی، ادبی و اخلاقی حجت‌الاسلام سالاری پرداختند.
در پایان این مراسم، با حضور امام جمعه موقت یزد، مدیران کل کتابخانه‌های عمومی استان، سازمان تبلیغات اسلامی، صدا و سیمای مرکز یزد، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مدیر حوزه هنری استان یزد، رئیس دانشکده فنی حضرت رقیه(س) و جمع دیگری از مسئولان و اندیشمندان یزدی از جایگاه ادبی حجت‌الاسلام مظفر سالاری تجلیل به عمل آمد.
تجلیل از حجت‌الاسلام زکریا اخلاقی، شاعر برجسته استان و کشور و همچنین پخش تیزر کوتاهی از رمان تحسین‌شده «رویای نیمه شب» از دیگر برنامه‌های آیین تجلیل از حجت‌الاسلام سالاری بود.

ایکنا

بخش نظردهی بسته شده است..