دراتاقی عجیب:

یک تریلی در مقابل مدرسه‌ای در یزد سوخت

آتش‌نشانان یزد با سرعت عمل خود، آتش‌سوزی یک دستگاه خودروی تریلی حامل بار که بعد از پمپ بنزین فهرج روبروی مدرسه راهنمایی دخترانه دچار آتش‌سوزی شدید شده بود را مهار کردند.

به گزارش یزدی نیوز این حادثه  از سوی راننده تریلی به سامانه ۱۲۵ گزارش شد که بلافاصله علی‌رغم این که محل حریق خارج از حوزه استحفاظی شهر یزد بود، مجوزهای لازم از ستاد فرماندهی آتش‌نشانی استان اخذ و آتش‌نشانان ایستگاه‌های شماره دو و هفت یزد به محل اعزام شدند.

«حسین بیکی» مدیر منطقه سه آتش‌نشانی یزد که در محل حضور داشت در این‌باره گفت: یک دستگاه خودروی تریلی به‌علت نامشخصی دچار آتش‌سوزی شده بود و به‌دنبال این حادثه دود بسیار زیادی، محیط اطراف را فرا گرفته بود.

 وی افزود: نیروهای آتش‌نشانی به محض رسیدن به محل و مواجه با شعله‌هایی که همه قسمت کابین این خودرو را در برگرفته بود، بی‌درنگ به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول محل حادثه را ایمن‌سازی کردند و از سرایت آتش به قسمت بار تریلی جلوگیری و با به‌کارگیری تجهیزات خاموش کننده مشغول مهار آتش‌سوزی شدند و هم‌زمان گروه دوم آتش‌نشانان با تجهیزات اطفای حریق احتمال گرفتار شدن فردی در خودرو را بررسی کردند.
 

بیکی با اشاره به این‌که علت بروز این آتش‌سوزی از سوی کارشناسان آتش‌نشانی در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی پس از خاموش کردن آتش‌سوزی و ایمن سازی محل حادثه، خودرو را تحویل مالک آن دادند.

 

منبع: ایسنا

بخش نظردهی بسته شده است..