خائن از نظر نایب رئیس مجلس کیست؟

به گزارش یزدی نیوزمسعود پزشکیان در خصوص انتقادهای وارده بر اظهار نظرهای وی در خصوص تعهد FATF که در برخی رسانه ها مطرح شده است، در صفحه اینیستاگرام خود نوشت: اینها به دنبال افرادی هستند که در همه مسایل همه فن حریف باشند که البته امکان ندارد. نائب رییس مجلس در خصوص برخی انتقادها از صحبت های وی که گفته‌اند از موضوع FATF که تاکید کرده‌اند از این موضوع سردر نمی‌آورم گفت: مسئله بسیار روشن است برخی در مملکت با عده ای از افراد مواجه نشده اند که وقتی از چیزی سردر نمی آورد بگوید سردر نمی آورم، در نتیجه این ها آقای دکتر احمدی نژاد و امسال او را دیده اند که در هر مسئله ای همه فن حریف هستند و از همه چیز سردر می آورند که البته از خیلی از آنها سر در نمی آورند.

 
وی با انتقاد از عمل غیر حرفه ای برخی از خبرنگاران در تحلیلی از مطلب ایشان، افزود: غیر از اینکه در جامعه این گروه خبری می خواهد با ذهنیت جامعه بازی کنند و صداقت ندارند و درستی را بلد نیستند، ادعای راست بودن می کنند اما درستی را نمی داند چون اگر درستی را می دانستد راست ها را می گفتند. چه کسانی از شفافیت مالی در کشور هراسان هستند؟ پزشکیان افزود: اگر از شفافیت نمی ترسند با این مجموعه ها قرار داد نبندند اما در داخل کشور این مسائل را شفاف کنند. اصلا نه با امریکا و نه با دیگر کشورها در ارتباط نباشیم اما چرا باید در بانک های ما مشخص نباشد که چه اتفاقی می افتد، چه کسانی از شفافیت مسائل مالی در کشور هراس و ترس دارند، کسی که دزدی می کند یا کسی که دزدی نمی کند؟ ۸۰۰ هزار میلیارد دلار در این کشور هزینه شد اما مشخص نشد چه بلایی بر سر این پول ها آمد آیا او باید بترسد یا کسی که حسابش پاک است از محاسبه چه باک است.
 
خائن کسی است که در این کشور از شفافیت می ترسد نائب رییس اول مجلس شورای اسلامی شفافیت را ضرورتی انکار ناپذیر دانست و گفت: اینکه دارایی من مشخص باشد و شفاف آیا این ناراحتی دارد، خائن کسی است که در این کشور از شفافیت می ترسد، خائن کسانی هستند که مشخص نیست چه بلایی بر سر پول کشور می آورند و بعد گفته می شود آقایی را گرفتیم که دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون یورو دزدی ( اختلاس )کرده است ، وقتی تو نمی توانی ۱۰ میلیون دلار را جابجا کنی این مبلغ هنگفت چطور جابجا شد است که کسی خبر نداشت.

بخش نظردهی بسته شده است..