بهره برداری از طرح شرکت تعاونی الکترو برق مجمر یزد

no-thumbs

طرح شرکت تعاونی الکترو برق مجمر یزد با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونان این وزارتخانه، استاندار و جمعی از مسئولان استان یزد به بهره برداری رسید.

به گزارش یزدی نیوزبرای اجرای این طرح که در زمینه نیروگاه برق و حرارت در مقیاس کوچک با ظرفیت ۱۶ مگاوات در ساعت فعالیت می کند، هفت میلیون و ۹۳۰ هزار و ۵۵۴ یورو سرمایه گذاری ارزی و ۸۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال سرمایه گذاری ریالی انجام شده که در مجموع میزان سرمایه گذاری این طرح، ۴۰۰ میلیارد ریال بوده است.
شرکت تعاونی الکترو برق مجمر یزد که امشب به صورت رسمی به بهره برداری رسید، در هشتم فروردین ماه امسال به صورت آزمایشی در مدار پست برق بلوار مدرس یزد قرار گرفته بود.
استفاده از دستگاه های mtu آلمان با مجوز رسمی به عنوان پیشرفته ترین و بروزترین تجهیزات روز تولید برق با بالاترین تکنولوژی موتورهای گازسوز از جمله مزیت های این طرح است.
به گزارش بانک توسعه تعاون استان، تسهیلات طرح شرکت تعاونی الکترو برق مجمر یزد از محل صندوق توسعه ملی با عاملیت بانک توسعه تعاون به میزان هفت میلیون و ۱۵۰ هزار و ۵۵۴ یورو که معادل ۹۰ درصد آن سهم ماشین آلات است و از محل منابع داخلی به مبلغ ۱۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال بوده، تامین شده است.
مجری این طرح نیز ۷۸۰ هزار یورو و ۷۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری به عنوان سهم آورده در این طرح انجام داده است.
دکتر علی ربیعی قبل از افتتاح این شرکت، ساختمان شماره ۳تامین اجتماعی یزد و نخستین کارخانه تولید کاغذ از سنگ ایران را افتتاح و از کارخانه عصر ارتباطات پیشگامان یزد نیز دیدن کرد.
وزیر تعان، کار و وفاه اجتماعی امروز به مناسبت هفته تعاون در سفر به استان یزد چند طرح تعاونی را افتتاح و در یازدهمین همایش تجلیل ازتعاونی های برتر استان یزد شرکت کرد.

منبع: ایرنا

بخش نظردهی بسته شده است..