وزیرکار و تعاون در یزد اعلام کرد:

مسئله روز مردم ،میراث تلخ به جا مانده از رفتارهای غلط گذشته است/دولت قبل مردم را از هم فاصله انداخت

وزیر کار گفت: استان یزد با پیشرفت‌های زیادی روبرو بوده و در حال حاضر هم رو به رشد قرار دارد.

به گزارش یزدی نیوزعلی ربیعی در یازدهمین جشنواره تعاونیهای برتر استان یزد اظهار داشت: استان یزد رو به رشد و پیشرفت است و وقتی ترکیب خوبی از مسئولان در استان ایجاد شود، کانون تحول به وجود می‌آید.

وزیر کار با اشاره به هفته تعاون اظهار داشت: شهید رجایی یک تعاون‌گر بزرگ اجتماعی بود و شکل رفتار و زندگی که داشت، این موضوع را به خوبی اثبات می‌کرد.

وی با بیان اینکه تعاونی‌ها نه تنها یک واحد اقتصادی، تولیدی و خدماتی، بلکه نوعی شکل زندگی اجتماعی مردم هستند، گفت: تعاونی‌ها نوعی فرهنگ ارتباط مردم با همدیگر هستند و در مجموع باید گفت بیش از اینکه تعاونی یک بنگاه باشد، یک فرهنگ و شیوه زندگی است.

ربیعی  ادامه داد: مسئله بزرگ امروز مردم ایران و میراث تلخ به جا مانده از رفتارهای غلطی که در سال‌های نه چندان دور بر مردم گذشت، مردم را از هم فاصله انداخت و ما امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز داریم که در کنار هم باشیم.

وزیر کار افزود: امروز باید تعاون را به عنوان یک داروی بی‌بدیل رفع معضل بیکاری و اشتعال کشور بدانیم و در راستای توسعه و تقویت آن قدم برداریم.

وی افزود: این دولت در شرایطی روی کار آمد که شاخص‌های فقر روز به روز وضعیت بدتری پیدا می‌کرد و دهک‌های پایینی جامعه عمیق‌تر می‌شد و قدرت خرید مردم بسیار کم شده بود.

ربیعی با اشاره به اینکه در آن زمان اقتصاد کشور کوچک شده بود، گفت: وضعیت تولید‌کنندگان ما به گونه‌ای بود که در عرصه بین‌المللی حتی توانایی واردات دستگاه‌های مورد نیاز خود را هم نداشتند.

وزیر کار با اشاره به اینکه امروز وضعیت کشور رو به رشد و پیشرفت قرار گرفته است، گفت: امروز در استان یزد بالای  110 میلیارد تومان پروژه با ایجاد ۲۰۰ شغل به صورت مستقیم افتتاح کردیم.

وی ادامه داد: خوشحالیم که دولت به دنبال شکوفا شدن برنامه‌ها و دستاوردهایش برای پیشرفت کشور است ودر این راستا حرکت می‌کند.

ربیعی با اشاره به اینکه مبارزه دولت با فساد هیچ زمانی پایان ندارد، گفت: حتی زمانی که موضوع فیش‌های حقوقی هم سامان پیدا کند، مبارزه با فساد ادامه‌دار است.

تسنیم

 

بخش نظردهی بسته شده است..