درگیری لفظی سه تن از اعضای شورای شهر

به گزارش یزدی نیوزجلسه علنی امروز(سه شنبه) شورای اسلامی شهر تهران در پی گزارش شورایاری منطقه ۱۴ و انتقاد از حضور نیافتن تعدادی از اعضا در این منطقه، منجر به بروز تنش و درگیری لفظی برخی از اعضا در صحن علنی شورا شد.

 حسین حاج قربانی دبیر شورایاری منطقه ۱۴ در جلسه علنی امروز شورا با ارائه گزارشی، روند فعالیت ها و عملکرد شورایاری این منطقه را تشریح کرد.
دبیر شورایاری منطقه ۱۴ در گزارش خود از عدم حضور اعضای شورای شهر تهران در این منطقه به منظور رسیدگی به مسایل و مشکلات اهالی بشدت انتقاد کرد.
حاج قربانی افزود: دراین مدت تنها چهار عضو از مجموع ۳۱ عضو شورای اسلامی شهر تهران در منطقه ۱۴ حاضر شده و به مشکلات مردم رسیدگی کرده اند.
همین امر موجب شد تا جلسه علنی شورا با اعتراض و فریادهای برخی از اعضا به گزارش ارائه شده، دچار تشنج شود.
احمد حکیمی پور عضو شورای اسلامی شهر تهران پس از ارائه گزارش دبیر شورایاری منطقه ۱۴ گفت: برخی اعضای شورا بصورت سرزده و بدون اطلاع قبلی و گمنام به مناطق مختلف شهر می روند و بسیاری از اعضای شورا از جمله محسن سرخو به همین صورت بارها به منطقه ۱۴ سرکشی کرده اند.
وی با بیان اینکه دبیر شورایاری منطقه ۱۴ قصد حساب کشی از شورای شهر را دارد، از گزارش ارائه شده شورایاری این منطقه انتقاد کرد.
محسن سرخو عضو دیگر شورای اسلامی شهر تهران نیز خواستار تذکر مرتضی طلایی (که امروز در غیاب مهدی چمران ریاست جلسه را برعهده داشت) به حسین حاج قربانی دبیر شورایاری منطقه ۱۴ شد و گفت: باید فرصت پاسخگویی به توهین های دبیر شورایاری به اعضای شورا داده شود.
رضا تقی پور دیگر عضو شورای اسلامی شهر تهران نیز در ادامه و با صدای بلند خطاب به سرخو گفت: حرف نزنید، توهینی انجام نشد.
محسن پیرهادی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران نیز خطاب به سرخو گفت که شما به مردم توهین می کنید و به نمایندگان مردم نیز توهین کرده اید.

بخش نظردهی بسته شده است..