افتتاح دفتر خبری در اردکان

مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد: معرفی ظرفیت‌ها، نخبگان، آداب ورسوم و مؤلفه‌های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی اردکان از جمله وظایف دفتر خبری این شهرستان است.

به گزارش یزدی نیوز، احسان کریمی در مراسم افتتاح این دفتر خبری، با بیان اینکه دفتر خبری اردکان نهمین دفتر خبرگزاری صداوسیما در استان یزد است، افزود: معرفی ظرفیت‌ها، نخبگان، آداب ورسوم، سبک زندگی شهروندان اردکانی، مؤلفه‌های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی این شهرستان از جمله وظایف دفتر خبری اردکان است.

امام‌جمعه اردکان نیز در این مراسم، با اشاره به مطالبه عمومی در خصوص راه‌اندازی دفتر خبری گفت: این دفتر نقش مهمی در انعکاس اخبار، مشکلات و ظرفیت‌های شهرستان دارد.

حجت‌الاسلام سید اسماعیل شاکر با تشکر از تلاش‌های انجام‌شده در راستای راه‌اندازی دفتر خبری، اظهار داشت: باید فضایی ایجاد شود که با استعدادیابی و آموزش‌های مرتبط با رسانه، علاقه‌مندان به عرصه خبر بتوانند در این زمینه همکاری کنند.

دشتی نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان ظرفیت‌های این شهرستان در زمینه تولید اخبار، از پیگیری‌های انجام‌شده برای راه‌اندازی رادیو اردکان خبر داد و گفت: باید از این ظرفیت برای شناساندن اردکان در کشور استفاده کرد.

حسین سبزواری فرماندار اردکان هم با اشاره به گسترش فضای مجازی گفت: یکی از نقیصه‌های بزرگ در حوزه اطلاع‌رسانی، نداشتن یک منبع خبری و اطلاع‌رسانی رسمی است.

حسین سبزواری با تشکر از حمایت مسئولان شهرستان برای راه‌اندازی مجدد دفتر خبری از مدیران صداوسیمای مرکز یزد خواست نگاه ویژه‌ای به شهرستان اردکان داشته باشند.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..